LG G4 s – tańsza, ale wciąż bardzo dobra wersja w drodze

Newsy

lg g4 s dasasdsad

 

Nie przegap
Huawei Mobile Services – wszystko, co musisz wiedzieć o HMS w jednym miejscu
Huawei Mobile Services hms uslugi co to jest
Rosnąca popularność Huawei Mobile Services, w skrócie HMS, a w Polsce Mobilne Usługi Huawei to nic innego jak wypadkowa rozwoju jednego z największych graczy na mobilnym rynku. Perturbacje światowych mocarstw często zbierają żniwa tam, gdzie byśmy się tego nie spodziewali. Stany Zjednoczone i Chiny wciąż szukają porozumienia, choć najbardziej poszkodowanym wydaje się właśnie Huawei. Gigant […]

Niedawno przedstawiłem Wam recenzję LG G4, w której ten smartfon wypadł w moim osobistym odczuciu bardzo dobrze. Do pełni szczęścia tak naprawdę brakuje mu tylko lepszego wykonania. W takim razie jak wypadnie jego mniejsza wersja? Pierwsze przecieki dotyczące tego smartfonu już poznaliśmy.

 

Nie są to byle jakie plotki, gdyż można powiedzieć, że wręcz potwierdzone. LG G4 S ma być mniejszą odmianą pierwowzoru, ale lepszą niż G4 C, którego poznaliśmy dwa miesiące temu. W takim razie czym ma charakteryzować się literka „S”? Przede wszystkim większym, bo 5,2-calowym wyświetlaczem o większej rozdzielczości (FullHD). Zmieni się również główna jednostka obliczeniowa. Zamiast Snapdragona 410 zostanie zamontowany Snapdragon 615. Niestety nie poznaliśmy więcej szczegółów, ale można się spodziewać – sądząc po grafikach – laserowego autofocusa czy też sensora widma kolorów. Pozostanie również ten sam design i najprawdopodobniej takie same materiały, co w G4, a więc G4 S zapowiada się bardzo ciekawie – szczególnie w tańszych abonamentach.

 

Mimo wszystko, nie wszyscy lubią tworzenie wielu odmian tego samego modelu. Czy w przypadku LG również takie odczucia można mieć?

 

 

źródło: GSMArena.com


Przewiń stronę, by przeczytać kolejny wpis
x