t-mobile gdzie jest dziecko

Sprawdzaj na smartfonie, gdzie jest twoje dziecko – nietypowy bonus od T-Mobile

Mateusz Nowak Mateusz Nowak Newsy

Klienci T-Mobile mogą odebrać bonus, którym jest miesięczny dostęp do usługi pozwalającej sprawdzać, gdzie jest dziecko. To kolejna odsłona akcji Happy Fridays. Zazwyczaj magentowy operator proponuje w niej bezpłatne paczki GB oraz pakiety minut i SMS-ów. W tym tygodniu prezent jest jednak zupełnie inny.

T-Mobile pozwala sprawdzić, gdzie jest dziecko

Usługa Gdzie jest dziecko umożliwia sprawdzenie za pomocą strony internetowej, aplikacji lub SMS-a, w jakim miejscu przebywają najmłodsi członkowie rodziny. Rozwiązanie bazuje na lokalizacji GSM, dzięki czemu działa także w przypadku, gdy dziecko nie ma smartfona, tylko zwykły telefon komórkowy.

Bezpłatny dostęp do usługi można aktywować od piątku 28 maja do niedzieli 30 maja. Bonus jest dostępny w aplikacji Mój T-Mobile. Po aktywacji można bezpłatnie korzystać z Gdzie jest dziecko przez 30 dni. Po tym okresie cena usługi będzie wynosić 6,15 zł miesięcznie. Jeśli nie chcemy płacić, musimy zrezygnować z przedłużenia subskrypcji przed upływem darmowego miesiąca.

Czytaj także: Netia wprowadza plany taryfowe z 5G – oto ceny i szczegóły

Jak informuje T-Mobile, bonus mogą odebrać klienci indywidualni. Chodzi zarówno o osoby z abonamentem u magentowego operatora (taryfa T), jak i o użytkowników z ofertami na kartę (Frii, Hot, Nowy Tak Tak, a także Happy) oraz MIX (Frii Mix).

źródło: informacja prasowa

Sprawdź najlepsze prezenty na komunię

Partner poradnika:

Kup prezent na komunię z apką PAYBACK i zgarnij punkty
Impression Tag
Sprawdź najnowsze wpisy