Netia TV 30 kanałów

Netia wprowadza plany taryfowe z 5G – oto ceny i szczegóły

Mateusz Nowak Mateusz Nowak Newsy

Netia poinformowała dziś, że wprowadza do swojej oferty plany taryfowe z 5G. Umożliwiają one korzystanie z sieci nowej generacji należącej do Polkomtela. Oprócz taryf Netia Mobile operator przygotował też pakiety dla tych, do których nie dotarł jeszcze światłowód.

Netia i nowe plany taryfowe 5G

Taryfy z dostępem do 5G Netia określa jako Super oraz VIP. Obie umożliwiają dzwonienie, wysyłanie SMS-ów i MMS-ów oraz korzystanie z Tidala bez dodatkowych opłat. Taryfa Super zawiera ponadto 30 GB internetu (w UE 4,5 GB), natomiast VIP – 72 GB (6 GB w UE). Za taryfę Super zapłacimy 35 zł, a za VIP – 50 zł. Trzeba jednak pamiętać, że to ceny dotyczące osób, które korzystają już z innych usług Netii, wyrażą zgody marketingowe, a także zdecydują się na e-fakturę.

Użytkownikom, do których nie dociera dobrej jakości infrastruktura przewodowa możemy teraz zaoferować domowy dostęp bezprzewodowy o parametrach zbliżonych do sieci gigabitowej – mówi Tomasz Dakowski, Członek Zarządu, Dyrektor Generalny Obszaru B2C Netii. Dostęp do 5G dają bowiem również dwie taryfy mobilnego internetu Grupy Netia z bardzo dużymi pakietami (500 i 1000 GB). Są one dedykowane osobom, które mieszkają na terenach pozbawionych dostępu do nowoczesnych przewodowych sieci dostępowych.

Czytaj także: Gmail otwiera się na Zdjęcia Google – zapisywanie grafik staje się banalne

Abonament bez urządzenia w zależności od wielkości pakietu wiąże się z miesięczną opłatą 100 lub 200 zł. Za router Huawei 5G Pro2 dopłacimy 30 zł miesięcznie.

źródło: informacja prasowa

Sprawdź najlepsze prezenty na komunię

Partner poradnika:

Kup prezent na komunię z apką PAYBACK i zgarnij punkty
Impression Tag
Sprawdź najnowsze wpisy