Wiemy więcej na temat Xiaomi Mi 5, czy może stać się on najlepszym smartfonem świata?

Newsy

Xiaomi-Mi5-Release

 
Wyciekła specyfikacja kolejnego flagowca od Xiaomi, mianowicie modelu Mi 5. Smartfon od Chińskiego producenta ma ogromne aspiracje i może stać się prawdziwą gratką dla bezkompromisowych użytkowników.

Nie przegap
Huawei Mobile Services – wszystko, co musisz wiedzieć o HMS w jednym miejscu
Huawei Mobile Services hms uslugi co to jest
Rosnąca popularność Huawei Mobile Services, w skrócie HMS, a w Polsce Mobilne Usługi Huawei to nic innego jak wypadkowa rozwoju jednego z największych graczy na mobilnym rynku. Perturbacje światowych mocarstw często zbierają żniwa tam, gdzie byśmy się tego nie spodziewali. Stany Zjednoczone i Chiny wciąż szukają porozumienia, choć najbardziej poszkodowanym wydaje się właśnie Huawei. Gigant […]

 
Urządzenie dostanie 5,3-calowy ekran o rozdzielczości Quad HD, który charakteryzuje się zagęszczeniem pikseli na poziomie 554 ppi. Najciekawszy element kryje się w środku tego smartfona. Jest nim rzecz jasna procesor, czyli w tym przypadku Snapdragon 820. Wsparcie w postaci 4 GB pamięci operacyjnej zapewni wybitne osiągi w codziennej pracy, a także podczas wykonywania wymagających operacji. Spodziewamy się też 16 Mpx aparatu i 6 Mpx kamerki przedniej. Dodatkowo Mi 5 będzie posiadał czytnik linii papilarnych i 3030 mAh akumulator, a na pokładzie znajdziemy Androida w wersji 5.1.1.

 

Smartfon zostanie zaprezentowany w listopadzie tego roku, a jego cena jest na razie zagadką. Czy może to być urządzenie idealne?

 

Źródło: Mobipicker


Przewiń stronę, by przeczytać kolejny wpis
x