Przez ostatnie dwa lata kariery Androida, czyli od początku jego istnienia mogliśmy zobaczyć na prawdę świetny popis chińskich producentów. Niemalże co drugi telefon wyposażony w system Google’a jest 'wschodnim urządzeniem o zastanawiającej jakości’ (czyt. badziewiem), którego nie mają w swojej ofercie liczący się na świecie operatorzy.
Chińczycy w swoich wytworach bardzo lubią zmiksować kilka telefonów które odnoszą sukces, lub stworzyć wierną kopię jednego z nich. Najbardziej lubianym wzorem w drugiej opcji jest naturalnie iPhone. Już dziś mamy jego kolejną odsłonę. Tym razem telefon o nazwie APhone A6 ma go nie tylko przypominać do złudzenia, ale również pobić w funkcjonalności. Posiada on bowiem odnoszący od samego początku szereg sukcesów system Android. iPhone został jeszcze bardziej 'podkręcony’ – przycisk wstecz znajdujący się pod ekranem został zamieniony na znany z modeli HTC trackball. Jak to się ma w użytkowaniu? Zapraszamy do obejrzenia mini-recenzji APhone A6.Co Wy na to?

Skomentuj na Największym Polskim Android Forum
Google News
Obserwuj ANDROID.COM.PL w Google News i bądź zawsze na bieżąco!
Obserwuj

Jakub Bereziewicz

Z wykształcenia finansista/manager - studiował na SGH, NUS, LSE, Harvard University oraz Tsinghua University. Prywatnie - od dwunastu lat pasjonat mobilnych technologii. Developer Symbiana UIQ, użytkownik Androida od czasów HTC Dream (G1).