ANDROID.COM.PL – społeczność entuzjastów technologii

Samsung Galaxy A8 na filmie – najlepszy z najtańszych, a jeszcze nie przedstawiony

Autor: Łukasz Pająk Kategoria: Newsy
samsung galaxy a8 film

Seria A od Samsunga to ewidentnie strzał w dziesiątkę. Tańsze urządzenia i topowe wykonanie. Jak się okazało, konsumenci właśnie tego potrzebują. Dzisiejsze smartfony działają już na tyle dobrze, że użytkownicy chcą teraz dobrego wykonania i nadchodzący model Galaxy A jest tego najlepszym przykładem.

Koreańczycy szykują się do prezentacji Galaxy A8 – największego z najtańszych dobrze wykonanych smartfonów Samsunga. Wiemy o nim już naprawdę wiele za sprawą różnych certyfikacji. Teraz, najprawdopodobniej jeden z prototypów lub egzemplarzy przygotowanych już do sprzedaży trafił przed kamerę i oto efekt:

[youtube]http://www.youtube.com/watch?v=lzmmr1pt_cM[/youtube]

Specyfikacja Galaxy A8, podobnie jak wykonanie, pokazuje, że temu smartfonowi niewiele brakuje do najlepszych. Dane techniczne zawierają takie elementy jak Snapdragon 615 i 2 GB RAMu czy też 5,7-calowy wyświetlacz FullHD SAMOLED. Tym samym nie jest to małe urządzenie, a wręcz phablet mierzący 157,7 x 76,7 x 5,9 mm. Akumulator o pojemności 3050 mAh musi sobie radzić z pobieraną energią przez wymagania Androida 5.1.1 Lollipop z nakładką TouchWiz na czele. Na koniec warto wspomnieć jeszcze o aparatach. Mają 16 i 5 MPx.

Nie znamy jeszcze cen tego smartfonu, ale z pewnością będą wyższe od Galaxy A7, ale z kolei powinny być mniejsze niż Galaxy S5. Jak Wam podoba się ten smartfon?

źródło: GSMArena.com

Sprawdź najnowsze wpisy