Samsung Galaxy A8 na filmie – najlepszy z najtańszych, a jeszcze nie przedstawiony

Newsy

samsung galaxy a8 film

 

Nie przegap
AppGallery zamiast Sklepu Play – jak wygląda użytkowanie na co dzień?
huawei appgallery sklep play zastepstwo
Huawei Mobile Services to zbiór wielu usług od firmy z Państwa Środka, które mają odmienić czystego Androida. Wśród dostępnych dodatków jednym z podstawowych jest tytułowe AppGallery, a więc sklep Huawei z grami i aplikacjami. Naturalnie jest to odpowiednik Sklepu Play, bez którego wiele osób nie widzi sensu korzystania z Robocika. Oczywiście jest to zbyt daleko […]

Seria A od Samsunga to ewidentnie strzał w dziesiątkę. Tańsze urządzenia i topowe wykonanie. Jak się okazało, konsumenci właśnie tego potrzebują. Dzisiejsze smartfony działają już na tyle dobrze, że użytkownicy chcą teraz dobrego wykonania i nadchodzący model Galaxy A jest tego najlepszym przykładem.

 

Koreańczycy szykują się do prezentacji Galaxy A8 – największego z najtańszych dobrze wykonanych smartfonów Samsunga. Wiemy o nim już naprawdę wiele za sprawą różnych certyfikacji. Teraz, najprawdopodobniej jeden z prototypów lub egzemplarzy przygotowanych już do sprzedaży trafił przed kamerę i oto efekt:

 

 

Specyfikacja Galaxy A8, podobnie jak wykonanie, pokazuje, że temu smartfonowi niewiele brakuje do najlepszych. Dane techniczne zawierają takie elementy jak Snapdragon 615 i 2 GB RAMu czy też 5,7-calowy wyświetlacz FullHD SAMOLED. Tym samym nie jest to małe urządzenie, a wręcz phablet mierzący 157,7 x 76,7 x 5,9 mm. Akumulator o pojemności 3050 mAh musi sobie radzić z pobieraną energią przez wymagania Androida 5.1.1 Lollipop z nakładką TouchWiz na czele. Na koniec warto wspomnieć jeszcze o aparatach. Mają 16 i 5 MPx.

 

Nie znamy jeszcze cen tego smartfonu, ale z pewnością będą wyższe od Galaxy A7, ale z kolei powinny być mniejsze niż Galaxy S5. Jak Wam podoba się ten smartfon?

 

 

źródło: GSMArena.com


Przewiń stronę, by przeczytać kolejny wpis
x