Plany Honora na 2021 rok

Honor z usługami Google – wielu użytkowników czekało na takie wiadomości

Bartosz Szczygielski Bartosz Szczygielski Newsy

Najprawdopodobniej Honor z usługami Google pojawi się na rynku już niebawem. Potwierdził to na Twitterze niemiecki oddział firmy i choć wiadomość już zniknęła z serwisu, to możemy powoli ostrzyć zęby na nowego smartfona od producenta. Owszem, zawsze istnieje obawa, że to tylko pobożne życzenie osoby, która zajmuje się obsługą kont social media marki, ale o takim powrocie na łono Google mówiło się już od dawna.

Honor z usługami Google

Honor usługi Google
Fot. Twitter / Android Authority

Minęło już naprawdę sporo czasu od tego, jak zaczęła się „wojna” między Huawei, a administracją Stanów Zjednoczonych. To starcie doprowadziło do tego, że na nowych sprzętach producenta nie było już dostępu do usług Google. Pojawiło się Huawei Mobile Services oraz AppGallery, które to prężnie się rozwijają. Ten sam los spotkał Honora, który był submarką Huawei. Był, ponieważ jakiś czas temu Huawei sprzedał Honora. Fani marki od razu zaczęli się zastanawiać, czy to oznacza powrót usług Google na smartfony. Przez chwilę wydawało się, że nic takiego nie nastąpi, ponieważ pojawiały się nowe smartfony, ale dalej bez dostępu do GMS. Wygląda jednak na to, że niedługo się to zmieni.

Niemiecki oddział Honora na Twitterze postanowił odpowiedzieć na pytanie jednej z użytkowniczek. Ta spytała, czy nowy Honor będzie już obsługiwał usługi Google, a marka odpisała, że tak. Dodano do tego jeszcze „uśmieszek” oraz tekst, że raczej nie powinni jeszcze o tym mówić. Sama odpowiedź zniknęła już z serwisu, ale w Internecie nic nie ginie. Jeżeli faktycznie Honor z usługami Google pojawi się na rynku, będzie to naprawdę duża zmiana.

Zobacz też: Pierwszy Xbox wciąż potrafi zaskakiwać.

Oczywiście dalej trzeba brać pod uwagę to, że nie są to potwierdzone informacje, choć teoretycznie pochodzą od samego producenta. Premiera nowego Honora powinna odbyć się już niebawem, więc wtedy będziemy wiedzieli na 100 procent, czy dostanie on usługi Google. Jeżeli tak się stanie, to dla marki będzie zupełnie nowe otwarcie.

Źródło: AndroidAuthority / Twitter

Sprawdź najlepsze prezenty na Komunię

Partner poradnika:

Kup prezent na Komunię z apką PAYBACK i zgarnij punkty
Impression Tag
Sprawdź najnowsze wpisy