oneplus two one 1+1 1+2 snapdragon 810 mad

 

Machina marketingowa OnePlus wystartowała. Związana jest ona oczywiście z nadchodzącą prezentacją ich wyjątkowego smartfonu, który ma łączyć wszystko, co najlepsze, a przy tym nie kosztować zbyt wiele. Chińczycy mimo że wszystko robią po swojemu to po raz kolejny zaskakują.

 

OnePlus One sprzedaje się jak ciepłe bułeczki. Jego następca najprawdopodobniej zrobi to samo pomimo niezbyt przychylnych opinii dotyczących dotychczasowych szczegółów ujawnionych przez firmę. Oczywiście wszystko tyczy się Snapdragona 810, ale producent zapewnia, że poradzono sobie z przegrzewaniem się. Z kolei informacja o USB typu C przyjęła się bardzo dobrze, gdyż sugeruje to, że firma myśli o Androidzie M, a dzisiejsza wiadomość jeszcze bardziej nas w tym utwierdziła. OnePlus Two będzie wyposażony w czytnik linii papilarnych, który w nadchodzącej wersji systemu Google uzyska wiele przywilejów.

 

oneplus two 1+2, czytnik linii papilarnych

 

Oczywiście nie jest to element niezbędny do korzystania ze smartfonu, ale z pewnością ułatwia życie poprzez omijanie haseł za pomocą przyłożenia paliczka.

 

Zbierzmy wszystko w całość. Snapdragon 810 z obniżonym taktowaniem, USB typu C, premiera w wirtualnej rzeczywistości, wyświetlacz FullHD i na deser czytnik linii papilarnych. Według Was OnePlus odniesie ponownie sukces rynkowy z modelem Two?

 

Google News
Obserwuj ANDROID.COM.PL w Google News i bądź zawsze na bieżąco!
Obserwuj

Łukasz Pająk

Wieczny student informatyki, ale już magister inżynier, niedoszły żołnierz, pasjonat mobilnych technologii, motoryzacji i broni, jeden z nielicznych fanów polskiej koszykówki.