galaxys6-18.0

 
Zgodnie z zapowiedziami Samsung zamierza wypuścić na rynek ulepszoną wersję swojego flagowca. Według najnowszych informacji S6 Edge Plus będzie miał 151 mm wysokości i 73 mm szerokości. Dodatkowym atutem tego modelu ma być większa bateria o pojemności 3000 mAh.

 
Smartfon będzie nieco większy od swojego poprzednika, ale w zamian dostaniemy również większy, 5,5-calowy ekran. Akumulator został zwiększony o 400 mAh w stosunku do S6 Edge, ale nie wpłynie to w żaden sposób na grubość urządzenia.

 
Model z dopiskiem „Plus” otrzyma Snapdragona 808, 32 GB pamięci wewnętrznej, 16 Mpx aparat i 5 Mpx kamerkę przednią. Jesteśmy nieco sceptycznie nastawieni do tego smartfona, bo przecież większa bateria nie może być czynnikiem, który zachęci kogokolwiek do zakupu. Samsung udowadnia, że wciąż robi zbyt mało i jeśli już prezentuje konkretne urządzenie, to powinien zawrzeć w nim więcej pozytywnych zmian. Z drugiej strony, dlaczego producent nie zdecydował się na taki krok w podstawowej wersji S6 Edge’a? Kto to wie…

samsung galaxy s6 edge saddsa

Źródło: Sammobile

Google News
Obserwuj ANDROID.COM.PL w Google News i bądź zawsze na bieżąco!
Obserwuj

Dawid Przewoźnik