Doogee dalmierz laserowy

Dalmierz laserowy w smartfonie – Doogee ma nowy pomysł na urozmaicenie portfolio

Bartosz Szczygielski Bartosz Szczygielski Newsy

Dalmierz laserowy to narzędzie, które często wykorzystywane jest w budownictwie. Doogee, czyli producent znany z produkcji pancernych smartfonów już wielokrotnie wprowadzał do swoich modeli ciekawe innowacje. Tym razem będzie podobnie, ponieważ w nowym telefonie pojawi się wspomniany dalmierz. Czy to dobry pomysł na przyciągnięcie klientów? Zdecydowanie tak!

Doogee i dalmierz laserowy w smartfonie

Doogee dalmierz laserowy

Doogee na swojej stronie poinformowało, że w ich nowym modelu telefonu pojawi się dalmierz laserowy. Ten znajdzie się w modelu Doogee S97 Pro, ale nic więcej o sprzęcie jeszcze nie wiadomo. Nie podano nawet jego daty premiery, ale skoro producent już zaczyna go zapowiadać, ta powinna nastąpić niedługo. Obecność na pokładzie dalmierza laserowego może być czymś wyjątkowo użytecznym dla użytkowników. Szczególnie tych, którzy korzystają ze smartfona w pracy, a ta wymaga od nich np. pracy na budowie czy czymkolwiek, co związane jest z mierzeniem. Oczywiście taki dalmierz można także wykorzystać w sporcie. Można wyobrazić sobie wypad na strzelnicę czy pole golfowe i to, ja mierzy się odległość do celu z wykorzystaniem takiego smartfona.

Dalmierze laserowe na rynku wykorzystywane są od lat i ich użyteczność jest niezaprzeczalna. Doogee ma „nosa do interesów”, bo marka zbudowała swoją siłę na tym, że tworzy niemal niezniszczalne smartfony. Ma też zupełnie inna grupę odbiorców, niż inni producenci, których sprzęty pojawiają się na rynku. Wytrzymały smartfon wyposażony w dalmierz laserowy może być prawdziwym hitem. Pod warunkiem, że pomiar będzie odpowiedni i nie będą występowały przekłamania. W końcu plusem takich rozwiązań jest właśnie dokładność. Czasem ważne są milimetry i tutaj Doogee musi się postarać, by ich dalmierz spełniał wszystkie normy.

Zobacz też: Seria smartfonów Xiaomi Mi 11 to prawdziwy hit sprzedażowy.

W pancernych telefonach znajdziemy różne, ciekawe dodatki. Jeden z modeli od Blackview, które ostatnio doczekało się w Polsce oficjalnej dystrybucji, ma na pokładzie czytnik kodów kreskowych. Doogee może to przebić ze swoim dalmierzem. Teraz tylko czekać na premierę.

Źródło: Doogee

Sprawdź najlepsze prezenty na Komunię

Partner poradnika:

Kup prezent na Komunię z apką PAYBACK i zgarnij punkty
Impression Tag
Sprawdź najnowsze wpisy