Smartphone with map gps navigation app on the screen in female h

 

Nie przegap
Bsafer.pl – chroń i kontroluj swoje dane osobowe, zanim będzie za późno
bsafer.pl
Ochrona danych osobowych to poniekąd problem, który jeszcze nie pojawił się w świadomości zbyt wielu osób. Głośno zrobiło się o nim dopiero w momencie, gdy Unia Europejska wprowadziła RODO (Rozporządzenie o Ochronie Danych Osobowych). Jednak głośno było tylko dlatego, że trzeba było się dostosować i miało to wydźwięk nie tak pozytywny, jak oczekiwaliby tego sami […]

Jak wygląda bezpieczeństwo na naszych drogach każdy widzi. Niestety Polska jest krajem z bardzo wysoką liczbą wypadków w porównaniu do innych europejskich krajów. I nie możemy za to winić tylko stanu dróg. Brawura, głupota czy jazda po alkoholu to najczęstsze przyczyny wypadków. Dlatego powinniśmy pochwalać akcje mogące przynieść poprawę bezpieczeństwa.

 

Do swojej nowej akcji zapraszają Link4 oraz NaviExpert. Za zakupienie polisy OC lub AC, Link 4 oferuje za darmo roczną licencje na nawigacje NaviExpert. To nie wszystko. Oferowana przez ubezpieczyciela wersja nawigacji przygotowana wspólnie z producentem aplikacji pozwala na wygrywanie nagród! Program ocenia czy jeździmy płynnie oraz zgodnie z przepisami i prawidłowe kilometry zamienia na punkty, dzięki którym możemy wygrać nagrody w cyklicznie organizowanych konkursach, a pierwszy z nich rusza już 1 lipca. Oprócz pomiaru, program potrafi dawać wskazówki jak poprawić naszą jazdę,

 

Jeśli nie mamy ubezpieczenia w Link4 możemy skorzystać z 3-miesięcznego okresu. Wystarczy zostawić swoje dane na stronie http://www.naviexpert.pl/link4/ i otrzymamy bezpłatną licencje nawet gdy wcześniej nie mieliśmy aktywnego abonamentu! Cena jaką musimy zapłacić to pozwolenie firmie na analizowanie naszej jazdy.

 

Sama akcja jest bardzo dobra. Możliwość zdobycia nagród z pewnością sprawi, że niektóry będą jeździć wolniej. Dodatkowo otrzymujemy dostęp do jednej z najlepszych na polskim rynku nawigacji z aktualnym pomiarem natężenia ruchu i ostrzeżeń o niebezpieczeństwach.

 

[app]pl.naviexpert.market[/app]

 

Źródło: Informacja prasowa

 

 
Arkadiusz Melerski