ANDROID.COM.PL – społeczność entuzjastów technologii
redmi note 8t promocja

Wygląd Redmi Note 8 (2021) w Sieci – ten smartfon to ewidentna zagadka

Autor: Łukasz Pająk Kategoria: Newsy

Dokładnie tydzień temu informowałem Was, że Xiaomi, a właściwie Redmi może lada moment wskrzesić jeden ze smartfonów zza grobu. Mowa o Redmi Note 8 (2021), który pojawił się w wielu dokumentach, otrzymał najważniejsze certyfikaty i… teraz po prostu zmierza do sklepów. Co prawda jeszcze oficjalnej premiery się nie doczekaliśmy, ale Xiaomi oficjalnie potwierdziło istnienie tego smartfona. Przy okazji firma zdradziła wygląd Redmi Note 8 (2021), a właściwie jego część. Część, która pozwala już ocenić, czy oczekiwać jakichkolwiek niespodzianek.

Wygląd Redmi Note 8 (2021) nie różni się od oryginału, więc zagadką jest poszukiwanie niespodzianki

Jak sami możecie zobaczyć, wygląd Redmi Note 8 (2021) jest bliźniaczy do swojego pierwowzoru sprzed dwóch lat. Wszelkie cechy pozostały bez zmian, czyli pojawia się wyświetlacz z małym notchem. Na dolnej ramce pojawi się logo marki. Oczywiście nie poznaliśmy tyłu Redmi Note 8 (2021), ale już na tym etapie widać, że projekt się nie zmienił. Dlatego patrząc na Redmi Note 8T, niejako patrzymy też na tytułowy model:

redmi note 8t promocja

W końcu pamiętajmy, że plotki już sugerowały poczwórny aparat na czele z matrycą 48 MPx, obiektywem szerokokątnym i zapewne dwoma sensorami o niskiej rozdzielczości. Tym samym te elementy również mają zostać przeniesione z oryginału. We wnętrznościach głównymi różnicami mają być zmieniony układ obliczeniowy (MediaTek Helio G85 zamiast Snapdragona 665) oraz szybsze ładowanie (22,5 W zamiast 18 W).

Zobacz też: Chrome OS i Androida coraz lepiej się dogadują.

Swoją drogą myślicie, że Xiaomi wyda też Redmi Note 8T (2021)? Dodatkowa litera oznaczała dla nas obecność modułu NFC oraz minimalne różnice w wymiarach. Czy też teraz firma już zmieści ten standard łączności w odświeżonym smartfonie? Terminu premiery jeszcze nie poznaliśmy, ale zapewne długo nie będziemy czekać.

Źródło: GSM Arena, Twitter

Sprawdź najnowsze wpisy