Netflix

Piątkowa aktualizacja biblioteki Netflixa. Dodano 3 nowości w sam raz na weekend!

Kacper Kościański Kacper Kościański Newsy

Netflix to zdecydowanie największy i zarazem najpopularniejszy serwis streamingowy z filmami i serialami na świecie. Platforma niemal każdego dnia dodaje do swojej oferty jakieś nowości, a dzisiejsza data nie jest wyjątkiem. Na Netflixie właśnie zadebiutowały 3 całkiem ciekawe produkcje, z których wiele osób z pewnością się ucieszy. Jak nietrudno się domyślić, ich pełną listę można znaleźć w dalszej części niniejszego tekstu.

Piątkowa aktualizacja biblioteki Netflixa – „Armia umarłych” i więcej już w serwisie! Maj 2021

Netflix armia umarłych

Nie da się ukryć, że Netflix naprawdę dba o swoich subskrybentów, których swoją drogą jest bardzo wielu. Mając to na uwadze, nikogo nie powinny przesadnie zdziwić wieści o dzisiejszych nowościach. Przechodząc jednak do konkretów, na Netflixie właśnie zadebiutowały następujące filmy i seriale:

  1. Armia umarłych / Army of the Dead (2021) [+ audio, + napisy] – gatunek: horror, kraj pochodzenia: Stany Zjednoczone
    • Filmweb: 4,7/10, IMDB: 7,5/10
  2. Jak powstawała „Armia umarłych” / Creating an Army of the Dead (2021) [+ napisy] – gatunek: dokumentalny, kraj pochodzenia: Stany Zjednoczone
  3. Park Jurajski: Obóz Kredowy / Jurassic World: Camp Cretaceous (2020) [10 odcinków] [+ audio, + napisy] – gatunek: animacja, kraj pochodzenia: Stany Zjednoczone
    • Filmweb: 7/10, IMDB: 7,5/10

Zobacz także: Czwartkowa aktualizacja biblioteki Netflixa. Dodano 5 interesujących nowości!

To już wszystko w dzisiejszej aktualizacji biblioteki Netflixa. Co prawda dodano tylko 3 tytuły, ale nie da się ukryć, że zawsze mogło być gorzej. Koniecznie napiszcie w komentarzach poniżej, z której nowości cieszycie się najbardziej!

Źródło: Upflix

Sprawdź najlepsze prezenty na komunię

Partner poradnika:

Kup prezent na komunię z apką PAYBACK i zgarnij punkty
Impression Tag
Sprawdź najnowsze wpisy