android-4.0-ice-cream-sandwich-logotype

 

Dnia 28 marca bieżącego roku, na światło dzienne wyjrzały najnowsze źródła Androida 4.0 Ice Cream Sandwich, oznaczone numerkiem 4.0.4. Wnoszą one garść niewielkich usprawnień do systemu, takich jak: poprawki stabilności, przyśpieszenie działania kamery czy też upłynniona animacja rotacji ekranu. Zmiany nie są duże, ale na pewno wpłyną pozytywnie na funkcjonalność systemu i wrażenia płynące z jego codziennego użytkowania.

Nie trzeba było długo czekać na związane z tym wydarzeniem fakty. Najnowszego Androida mają otrzymać Motorola Xoom w wersji WiFi, Samsung Galaxy Nexus oraz Samsung Nexus S. Aktualizacja dla tego ostatniego jest już nawet dostępna w formie OTA, czyli bezprzewodowo – bez konieczności używania komputera.

Jeśli chodzi o Galaxy Nexusa, update ma pojawić się już wkrótce, jednak tylko dla wersji GSM/HSPA+. Posiadacze telefonu Google w odmianach 4G lub tych przeznaczonych dla sieci Verizon będą musieli poczekać nieco dłużej, ale i oni powinni w najbliższym okresie cieszyć się z najnowszej wersji Androida 4.0.

Pozostaje nam życzyć Wam przyjemnej aktualizacji Waszych urządzeń do najnowszej wersji Lodowej Kanapki!

źródło: androidspin

Google News
Obserwuj ANDROID.COM.PL w Google News i bądź zawsze na bieżąco!
Obserwuj

Rafał Kaczor

Nazywam się Rafał Kaczor i od kilku lat jestem entuzjastą technologii mobilnych. Na początku 2011 roku zetknąłem się z systemem Android i od razu - poza paroma mankamentami - przypadł mi on do gustu. Od tamtej pory sporo czasu spędzam na modowaniu wielu urządzeń z Zielonym Robotem, poznawaniu kolejnych edycji platformy oraz propagowaniu rozwoju cyfrowego wśród polskiej młodzieży. Wolny czas spędzam na zabawie z mobilną technologią, grze w piłkę nożną oraz rozwijaniu takich zainteresowań jak historia i polska stara motoryzacja. Aktualnie pracuję jako redaktor na portalu Android.com.pl, przez co realizuję swoje pasje dotyczące branży IT oraz dziennikarstwa.