Android 4.0.4 w drodze do pierwszych urządzeń

1 minuta czytania
Komentarze
android-4.0-ice-cream-sandwich-logotype

Dnia 28 marca bieżącego roku, na światło dzienne wyjrzały najnowsze źródła Androida 4.0 Ice Cream Sandwich, oznaczone numerkiem 4.0.4. Wnoszą one garść niewielkich usprawnień do systemu, takich jak: poprawki stabilności, przyśpieszenie działania kamery czy też upłynniona animacja rotacji ekranu. Zmiany nie są duże, ale na pewno wpłyną pozytywnie na funkcjonalność systemu i wrażenia płynące z jego codziennego użytkowania.

Nie trzeba było długo czekać na związane z tym wydarzeniem fakty. Najnowszego Androida mają otrzymać Motorola Xoom w wersji WiFi, Samsung Galaxy Nexus oraz Samsung Nexus S. Aktualizacja dla tego ostatniego jest już nawet dostępna w formie OTA, czyli bezprzewodowo – bez konieczności używania komputera.

Jeśli chodzi o Galaxy Nexusa, update ma pojawić się już wkrótce, jednak tylko dla wersji GSM/HSPA+. Posiadacze telefonu Google w odmianach 4G lub tych przeznaczonych dla sieci Verizon będą musieli poczekać nieco dłużej, ale i oni powinni w najbliższym okresie cieszyć się z najnowszej wersji Androida 4.0.

Pozostaje nam życzyć Wam przyjemnej aktualizacji Waszych urządzeń do najnowszej wersji Lodowej Kanapki!

źródło: androidspin

Motyw