Realme X3 SuperZoom

Android 11 i realme – poznaliśmy harmonogram aktualizacji w Polsce

Łukasz Pająk Łukasz Pająk Newsy

Pojawienie się nowego systemu operacyjnego oznacza lawinę pytań, kiedy dany model otrzyma aktualizację. Aktualnie wszystkie firmy wdrażają harmonogram związany z Androidem 11, ale tuż za rogiem jest Android 12, na którego też niewątpliwie budowane są plany. Niemniej przyjrzyjmy się realme UI 2.0, co do którego udało nam się dowiedzieć, kiedy można spodziewać się odpowiedniego powiadomienia na telefonie. Android 11 i plany realme, co do tego systemu, są nam już znane, więc odkryjmy karty.

Kiedy Twój smartfon realme pozna, czym jest Android 11? Znamy harmonogram!

realme 7 Pro
Fot. realme 7 Pro

Aktualnie flagowiec realme X50 Pro 5G jest jednym z tych modeli, który już poznał realme UI 2.0. Cała seria realme 8 (realme 8, realme 8 Pro, realme 8 5G) od razu zadebiutowała z nowym oprogramowaniem. Tymczasem kiedy Android 11 pojawi się na innych modelach realme? Oto tytułowy harmonogram, który mówi, że poszczególne modele otrzymają aktualizację do końca:

Powyższe miesiące to prognozowane terminy, kiedy proces aktualizacji ma się zakończyć. Oznacza to, że równie dobrze już niektórzy z Was mogą otrzymywać aktualizację. Niemniej też wchodzą w grę różnorakie brandingi, które tradycyjnie mogą opóźnić proces i należy mieć to na względzie. Firma na razie nie określa swoich planów względem rodziny realme 6.

Zobacz też: Nie płacisz abonamentu RTV? Twoje konto może zająć komornik.

Dajcie znać, czy już zainstalowaliście na swoim smartfonie Androida 11? Czekaliście na oficjalną aktualizację, czy też zdecydowaliście się wgrać ją sami lub z pomocą VPN? W przypadku tego ostatniego aktualnie warto wstrzymać się z przepinaniem regionów, aby potencjalnie nie namieszać z dalszymi poprawkami.

Źródło: realme

Sprawdź najlepsze prezenty na Komunię

Partner poradnika:

Kup prezent na Komunię z apką PAYBACK i zgarnij punkty
Impression Tag
Sprawdź najnowsze wpisy