Kraje żądają od Twittera usunięcia danych

Płatny Twitter już prawie jest! Zobacz, ile kosztuje subskrypcja i co dostaniesz w zamian

Paweł Maretycz Paweł Maretycz Newsy

Przycisk cofnięcia na Twitterze jest opcją, o którą użytkownicy proszą już od wielu lat. Przez ten cały czas jednak władze serwisu ignorowały te prośby. Okazuje się jednak, że funkcjonalność ta w końcu będzie mogła zawitać na platformę. Mimo to większości osób, które jej oczekują, raczej się to nie spodoba. Będzie ona bowiem elementem płatnej subskrypcji. Tym samym, żeby z niej móc korzystać będzie należało zapłacić 2,99 USD, czyli około 11 PLN.

Płatny Twitter – cena i funkcje

Płatny Twitter - cena i funkcje

Jane Manchun Wong do tej pory odkryła wiele funkcji w aplikacjach społecznościowych, zanim zostały one ogłoszone, znalazła informacje na temat płatnego Twittera. To właśnie ona odkryła cenę usługi, chociaż podkreśla, że to jedynie pakiet podstawowy. Według niej mają wyjść jeszcze wyższe progi cenowe oferujące dodatkowe funkcje. Przyjrzyjmy się jednak tej podstawowej, o której jest najwięcej informacji. Jednym z głównych atutów subskrypcji będzie usunięcie reklam z kanałów użytkowników. 

Zobacz też: Rusza #ScratchDay – w tym roku potrwa nie dzień, a tydzień

A co jeśli zdecydujemy się zapłacić więcej? Wtedy otrzymamy między innymi możliwość zapisywania ulubionych tweetów w jednym miejscu. Dzięki temu mogą one być dostępne później, opierając się na firmie obecnej funkcji zakładki. Niestety, jak na razie to jedyne informacje na ten temat. Oczywiście z powodu płatnej funkcjonalności na serwis wyleje się fala krytyki. Chociaż ten najniższy próg cenowy wydaje się raczej symboliczny dla kogoś, kto często korzysta z platformy. Na pewno więc znajdzie się masa osób, które będą gotowe zapłacić za nowe funkcje i brak reklam.

Źródło: TechSpot

Sprawdź najlepsze prezenty na komunię

Partner poradnika:

Kup prezent na komunię z apką PAYBACK i zgarnij punkty
Impression Tag
Sprawdź najnowsze wpisy