best-android-launchers

W Sklepie Play znajduje się całe mnóstwo launcherów pozwalających spersonalizować telefon wedle własnych upodobań. Począwszy od tych najbardziej prostych i łatwo poddających się modyfikacji, po te bardziej zaawansowane, aż w końcu docierając do imitacji innych systemów mobilnych. Jednak, jeśli ktoś nie chce dodatkowej nakładki może zainteresować się tym programem. I mieć wszystko pod ręka.

Pattern Launcher to nowość w Sklepie Play. Aplikacja ta pozwala nam na dostanie się do naszych ulubionych aplikacji rysując po prostu wzór. Jak to działa? Użytkownik dostaje pole o wymiarach 3 x 3 kratki, którym może przypisać dowolne aplikacje. By przejść do konkretnej wystarczy narysować wcześniej ustalony wzór – zupełnie jak przy ekranie blokowania. Łącznie będziemy mieć możliwość dostosowania tak aż 72 aplikacji. Prawdziwy kombajn.

Pattern-Launcher-images

Warto zaznaczyć również, że nie musimy pamiętać wszystkich kombinacji. Dotykając palcem jedną z kropek wyświetli nam się podpowiedź, jakie ruchy możemy wykonać i jaką aplikację, dzięki temu uruchomimy. Ta funkcjonalność sprawia, że korzystanie z Pattern Launcher staje się jeszcze łatwiejsze, a przy okazji szybkie i bezproblemowe.

Pattern-Launcher-images (1)

Wkrótce aplikacja ta dostanie nowe aktualizacje, a wraz z nimi nowe udogodnienia. Jeśli spodobała Wam się już teraz, warto śledzić poczynania dewelopera. Pattern Launcher jest w pełni darmowe i pozbawione reklam. Program ściągniecie klikając tutaj.

źródło: Phone Arena

Google News
Obserwuj ANDROID.COM.PL w Google News i bądź zawsze na bieżąco!
Obserwuj

Kamil Lewicki

Pasjonat dobrej kuchni i technologiczny geek. Mówi, że grywa w squasha, choć to raczej squash pogrywa z nim. Niegdyś zapalony fan ROMów i kerneli. Niezmiennie esteta.