kindle

Za elektronicznymi książkami muszą podążać elektroniczni czytelnicy. Taka forma książek szybko przypadła do gustu, a pojawienie się czytników Kindle jeszcze bardziej pogłębiło ich popularność. Ekspansja Kindle na urządzenia mobilne z systemem iOS czy Android również nie poszła na marne. Tym bardziej, że wraz z nową aktualizacją aplikacji naszymi przemyśleniami podzielimy się ze wszystkimi. Możliwości udostępniania wchodzą na kolejny poziom.

 

Użytkownicy platformy Kindle wiedzą doskonale, że podczas lektury mogą dodawać zakładki, notatki do tekstu bądź zapisywać ulubione cytaty, by następnie podzielić się nimi ze światem. Do tej pory opcja ta ograniczała jednak wyłączeni do użytkowników tejże aplikacji. Amazon postanowił to zmienić.

 

Kindle-sharing_6-205x300

 

Aktualizacja wprowadzona do Kindle pozwala teraz dzielić się naszymi przemyśleniami czy cytatami z ludźmi, którzy nie korzystają z tej aplikacji. Udostępniać fragmenty będziemy mogli przez Facebooka, Messengera, E-mail czy wiadomości tekstowe, łatwo i intuicyjne, a nasi adresaci bez żadnych kłopotów czy próśb o rejestrację zobaczą, czym tak bardzo chcieliśmy się z nimi podzielić. Ponadto osobom, które dostaną od nas wiadomość udostępniona zostaje wersje podglądowa książki – również bez żadnych rejestracji czy instalowania dodatkowych aplikacji.

 

Kindle-sharing_7-205x300

 

Dzięki takiemu zabiegowi możemy zachęcić znacznie łatwiej naszych znajomych do czytelnictwa bądź sięgnięcia po dany tytuł. Amazonowi widać zależy na dobrej opinii, a ich starania w kwestii Kindle oraz jego użytkowników widoczne są jak na dłoni. Oby tak dalej!

 

Kindle-sharing_8-300x294

 

źródło: AndroidGuys

Google News
Obserwuj ANDROID.COM.PL w Google News i bądź zawsze na bieżąco!
Obserwuj

Kamil Lewicki

Pasjonat dobrej kuchni i technologiczny geek. Mówi, że grywa w squasha, choć to raczej squash pogrywa z nim. Niegdyś zapalony fan ROMów i kerneli. Niezmiennie esteta.