Ruszyła aktualizacja ICS dla HTC Sensation

Newsy


Jak podają użytkownicy naszego forum ruszyła aktualizacja do Ice Cream Sandwich dla flagowego HTC- Sensation. Szczęśliwi właściciele „Sensacji” mogą pobierać nowego Androida 4.0.3 w trybie OTA, czyli zdalnie, bez podłączania do komputera. ICS dostępny jest dla urządzeń pochodzących ze wszystkich polskich źródeł, zarówno dla kupionych u operatorów, jak i pochodzących z wolnej sprzedaży. 

Żywię nadzieję, że aktualizacja od HTC będzie lepsza jakościowo od zaprezentowanej ostatnio przez Samsunga dla Galaxy SII. Jednak te ponad pięć miesiący od premiery ICS wydaje się czasem aż nadto wystarczającym na rzetelne dostosowanie oprogramowania do swojego produktu. Niestety na swoją kolej będą jeszcze musieli poczekać posiadacze Sensation XE i XL. Jeśli ciekawi jesteście pierwszych wrażeń zapraszam do odpowiedniego tematu na naszym forum.

Nie przegap
AppGallery zamiast Sklepu Play – jak wygląda użytkowanie na co dzień?
huawei appgallery sklep play zastepstwo
Huawei Mobile Services to zbiór wielu usług od firmy z Państwa Środka, które mają odmienić czystego Androida. Wśród dostępnych dodatków jednym z podstawowych jest tytułowe AppGallery, a więc sklep Huawei z grami i aplikacjami. Naturalnie jest to odpowiednik Sklepu Play, bez którego wiele osób nie widzi sensu korzystania z Robocika. Oczywiście jest to zbyt daleko […]

Źródło: forum.android.com.pl 


Przewiń stronę, by przeczytać kolejny wpis
x