ANDROID.COM.PL – społeczność entuzjastów technologii
POCO M3 promocja

Firma sama zdradza, co wyróżni POCO M3 Pro 5G – oczywiście oprócz ceny

Autor: Łukasz Pająk Kategoria: Newsy

POCO szykuje się do przedstawienia swojego najnowszego smartfona z rodziny M. Tym razem firma chce zaatakować rynek tanich modeli z 5G, więc mówimy o konkurencji dla niedawno pokazanego w Polsce realme 8 5G i spodziewanego w najbliższym czasie Samsunga Galaxy A22 5G. Oczywiście tytułowy POCO M3 Pro 5G będzie chciał wyróżnić się na rynku, więc część specyfikacji producent ujawnił jeszcze przed premierą. Nie pozostaje nam nic innego, jak przyjrzeć się planom firmy.

POCO M3 Pro 5G w szczegółach od producenta

Na pierwszy ogień poszedł wyświetlacz. POCO M3 Pro 5G pokaże nam obraz na 6,5-calowym wyświetlaczu FullHD+ z podniesioną częstotliwością odświeżania do 90 Hz (i automatycznym dostosowywaniem). Oczywiście DotDisplay odnosi się od wycięcia na sam aparat. Swoją drogą możemy już podziwiać je za sprawą ujawnionego nieoficjalnego wyglądu tego modelu:

poco m3 pro 5g szczegoly wyglad specyfikacja design

Przeniesiony napis POCO z boku modułów aparatów pod ich spód to główna różnica w designie. Aparaty, jeżeli wierzyć plotkom, będą oferować 48 MPx w ramach głównej matrycy (+2x 2 MPx). Do tego pojawi się sensor 8 MPx do selfie. Za moc obliczeniową będzie odpowiadać MediaTek Dimensity 700 5G. Jak złożyć to z dodatkową, oficjalną tym razem informacją o akumulatorze 5000 mAh, możemy dojść do wniosku, że POCO M3 Pro 5G to przemodelowany Redmi Note 10 5G.

Zobacz też: Uważaj na drony – to może być drogówka, która wlepi Ci mandat.

Tym sposobem nie spodziewajmy się, że POCO M3 Pro 5G dotrze do Polski. W końcu odpowiednik z rodziny Redmi został już zapowiedziany w naszym kraju. Mimo wszystko design POCO może trafić w zupełnie inne gusta, więc kto wie? Wewnętrznej konkurencji nigdy za wiele…

Źródło: GSM Arena

Sprawdź najnowsze wpisy