ANDROID.COM.PL – społeczność entuzjastów technologii
leeco letv powraca

LeEco powraca! Niegdyś firma pełna niespodzianek zacznie od nowa

Autor: Łukasz Pająk Kategoria: Newsy

Kilka lat temu poznaliśmy LeTV, czyli markę LeEco, która zadebiutowała ze smartfonami. Był to urządzenia tak dobre i tanie, że… firma musiała dokładać do tego interesu, więc ostatecznie wyniki finansowe sprzed 3 lat okazały się fatalne. Niemniej LeEco powraca. Firma już zaprezentowała w tym roku swoje słuchawki bezprzewodowe z aktywną redukcją hałasów, ale teraz czas na konkrety. Oczywiście czekamy na nowe pomysły i rozwiązania. Tym razem nie spodziewamy się urządzeń, a bardziej usług i już same plakaty zdradzając, co dokładnie LeEco może szykować.

LeEco powraca do korzeni – firma może zająć się tym, od czego zaczynała

Wydarzenie pod nazwą LeTV Smart Ecological Conference nie zdradza zbyt wiele. Mimo wszystko, patrząc na plakaty, możemy dopatrzeć się wzmianek o TV 3D i VR. O ile ten pierwszy pomysł zdaje się być już uśmiercony, tak wirtualna rzeczywistość to ewidentna przyszłość, na którą LeEco może się szykować. Niewątpliwie w wydarzeniu to marka LeTV będzie odgrywała kluczową rolę. Nieoficjalnie mówi się, że firma skupi się na tym, od czego zaczęła swoją przygodę. Na samym początku LeTV było nazywane chińskim Netflixem i raczej nie wymaga to dalszego tłumaczenia. Strumieniowanie rozrywki to główny cel, który w połączeniu z wirtualną rzeczywistością pozwala nam już budować kolejne plotki.

Zobacz też: Poznajcie Lenovo Go, czyli akcesoria dla tych, którzy pracują w drodze.

O ile oczywiście strumieniowanie filmów i seriali w wirtualnej rzeczywistości brzmi ciekawie, tak na konkrety musimy jeszcze chwilę poczekać. LeTV, a właściwie LeEco zaplanowało swoją konferencję na 18 maja. Początkowo zaprezentowane nowości być może nie będą miały dla nas, Europejczyków, wielkiego znaczenia, ale kto wie? Firma może powtórzyć swoją ekspansję sprzed lat.

Źródło: GSM Arena

Sprawdź najnowsze wpisy