ANDROID.COM.PL – społeczność entuzjastów technologii
Rossmann nowa funkcja w aplikacji

Nowa funkcja w aplikacji Rossmann – spodoba się szczególnie… mężczyznom

Autor: Mateusz Nowak Kategoria: Newsy

Sieć drogerii Rossmann poinformowała, że w jej aplikacji mobilnej pojawiła się nowa funkcja. Dzięki niej znalezienie produktów w sklepie ma być łatwiejsze. Pomoże to szczególnie osobom, które rzadziej chodzą do drogerii i nie orientują się specjalnie dobrze w tym, gdzie znajdują się dane towary.

Jak działa nowa funkcja w aplikacji drogerii Rossmann?

Najnowsza wersja aplikacji Rossmann PL posiada funkcję Produkt znajdziesz… – jej przeznaczenie zdradza już sama nazwa. Gdy wybierzemy dany produkt, zobaczymy na ekranie smartfona informacje na jego temat. Poniżej znajduje się jednak właśnie opcja Produkt znajdziesz…, której kliknięcie spowoduje, że zobaczymy numer regału, półki oraz pozycję na regale zajmowaną przez daną rzecz.

Osoby, które często bywają w drogeriach, zapewne bez problemu znajdują to, po co przyszły. Jeśli ktoś jednak jest w Rossmannie raz na kilka tygodni, może niekiedy być zagubiony, stojąc naprzeciw regałów z ogromną liczbą bardzo podobnych do siebie produktów. Najprostszy przykład takiej sytuacji to mężczyźni, których partnerki poprosiły o kupienie danego typu kosmetyku. W takich momentach nowa funkcja aplikacji może okazać się przydatna.

Czytaj także: Gmail i Facebook z niechlubnym rekordem w App Store – użytkownicy iPhone nie będą zadowoleni

Przy okazji ogłoszenia nowej funkcji Rossmann poinformował, że z jego aplikacji mobilnej korzysta prawie 7 milionów użytkowników.

źródło: informacja prasowa

Sprawdź najnowsze wpisy