ANDROID.COM.PL – społeczność entuzjastów technologii
Samsung Galaxy A22s 5G specyfikacja

Tani Samsung z 5G? Specyfikacja Galaxy A22s 5G trafia do sieci

Autor: Paweł Maretycz Kategoria: Newsy

Tanie smartfony 5G stają się coraz popularniejsze, a Samsung nie chce przegrać na tym polu. Już od jakiegoś czasu po sieci krążą informacje na temat modelu Galaxy A22 5G. Niespodziewanie jednak w Google Play Console pojawił się smartfon o podobnych oznaczeniach: Galaxy A22s 5G. Razem z informacją wyciekła także część jego specyfikacji. Zapowiada się on na naprawdę udany smartfon, o którego sukcesie przesądzić może jedynie odpowiednia cena.

Samsung Galaxy A22s 5G specyfikacja

Samsung Galaxy A22s 5G specyfikacja

Co ciekawe zgodnie z wyciekiem, urządzenie to będzie miało dokładnie taki sam numer modelu jak Galaxy A22, czyli SM-A226B. Ponadto, specyfikacja pasuje do tego ostatniego urządzenia. Stąd możemy się spodziewać, że Samsung będzie sprzedawał Galaxy A22 5G jako Galaxy A22s 5G na niektórych rynkach i mamy do czynienia z tym samym urządzeniem. To jednak jedynie przypuszczenia. Możliwe, że między tymi urządzeniami będą pewne różnice, których nie widać w elementach specyfikacji, które wyciekły.

Zobacz też: Nadchodzący update Windows 10 21H1 ma błędy. Jak go zablokować?

Według informacji z Google Play Galaxy A22s 5G będzie wyposażony w układ MediaTek Dimensity 700 znany z realme 8 5G. Wspierać ma go 4 GB RAM. Zastanawiający jest natomiast ekran o dość niecodziennej rozdzielczości 1080 × 2009 pikseli i zagęszczeniu na poziomie 450 DPI. Całością ma zarządzać Android 11, chociaż nie wiadomo z jaką wersją nakładki Samsunga. Pozostaje mieć nadzieję, że w Polsce zostanie on wyceniony w granicach 1200 PLN. Jeśli tak się stanie, to koreański producent zdobędzie naprawdę olbrzymi kawał naszego rynku tym smartfonem.

Źródło: Gizmochina

Sprawdź najnowsze wpisy