ANDROID.COM.PL – społeczność entuzjastów technologii
Lenovo Go

Lenovo Go – akcesoria dla tych, którzy pracują w drodze

Autor: Paweł Maretycz Kategoria: Newsy

W ubiegłym roku wielu pracowników biurowych pracowało głównie w domu. Jednak nawet w miarę znoszenia ograniczeń, niektóre firmy przyjęły rozwiązania, w których pracownicy pracują zdalnie przez większość lub część czasu. Tego rodzaju hybrydowe miejsca pracy i rozwiązania wymagają bardziej elastycznych narzędzi, aby nadążyć za stale zmieniającymi się sytuacjami. Dlatego właśnie Lenovo wprowadza na rynek nową markę akcesoriów zaprojektowanych właśnie pod tym kątem, które są sygnowane marką Lenovo Go.

Lenovo Go

Na samym szczycie listy znajduje się Lenovo Go USB-C Laptop Power Bank. Ten może pochwalić się nie tylko baterią o pojemności 20 000 mAh, ale także mocą wyjściową na poziomie 65 W. Dzięki temu można za jego pomocą naładować baterię laptopa. I naładować to adekwatne określenie, biorąc pod uwagę, że powinien on być w stanie dostarczyć co najmniej 70 Wh energii. Co więcej, posiada on aż trzy wyjścia USB, dzięki czemu można podłączyć do niego do trzech urządzeń jednocześnie. Kolejnym urządzeniem z serii jest myszka Lenovo Go Wireless Multi-Device Mouse. Tą można sparować z trzema urządzeniami i ładować za pomocą kabla USB-C lub, co może wygodniejsze, z dowolnej ładowarki bezprzewodowej Qi. Lenovo zdradziło też rozwiązania audio, które pojawią się jeszcze w tym roku. Mowa tu o słuchawkach nausznych z mikrofonem, które powstają z myślą o wideoczatach. 

Zobacz też: Play objął w marcu i kwietniu kolejne miejscowości zasięgiem LTE – oto ich lista

Myszka Lenovo Go Wireless Multi-Device Mouse będzie dostępna od czerwca w cenie 59,99 dolarów (~225 PLN). Podobnie, Lenovo Go USB-C Laptop Power Bank zostanie wprowadzony w przyszłym miesiącu, a jego cena wyniesie 89,99 dolarów (~340 PLN). Na grafikach promocyjnych widać także słuchawki douszne na USB-C, oraz głośnik przewodowy z funkcją zarządzania połączeniami. Producent jednak nic nie wspomniał o tych akcesoriach.

Źródło: SlashGear

Sprawdź najnowsze wpisy