Jeżeli jesteście w T-Mobile, możecie aktywować bezpłatny pakiet 3 GB internetu. To kolejna odsłona akcji Happy Fridays, w której magentowy operator co tydzień proponuje różne bonusy. Darmowy internet należy do najchętniej aktywowanych prezentów.

Bezpłatny pakiet 3 GB w T-Mobile – jak odebrać bonus?

W ciągu pierwszych trzech miesięcy 2021 roku użytkownicy indywidualni aktywowali bonusy z akcji Happy Fridays łącznie 1,7 mln razy. Największym zainteresowaniem cieszyły się pakiety darmowego internetu.

W tym tygodniu bonus to właśnie 3 GB internetu. Tradycyjnie z promocji mogą skorzystać zarówno osoby korzystające z oferty typu MIX lub na kartę, jak i ci, którzy posiadają abonament. Pakiet internetu czeka w aplikacji Mój T-Mobile od jutra do 16 maja. Można go również aktywować wysyłając SMS-a o treści HF pod bezpłatny numer 80800. Następnie wystarczy czekać na przyznanie darmowego pakietu internetu. Magentowy operator aktywuje bonus w ciągu 72 godzin.

Czytaj także: Lava Z2 Max – dla tych, którzy nie potrafią wybrać pomiędzy dużym smartfonem a małym tabletem

Osoby korzystające z oferty typu MIX mają na wykorzystanie pakietu 7 dni. Takie same zasady obowiązują użytkowników z ofertą na kartę. Osoby posiadające abonament mogą korzystać z 3 GB do końca okresu rozliczeniowego. Bonus obowiązuje na terenie Polski, każdy użytkownik może skorzystać z promocji tylko raz.

źródło: informacja prasowa

Google News
Obserwuj ANDROID.COM.PL w Google News i bądź zawsze na bieżąco!
Obserwuj

Mateusz Nowak

Student dziennikarstwa i komunikacji społecznej, interesują go nowe technologie, a także kwestie społeczne i polityczne. W wolnym czasie czyta, słucha muzyki (głównie hip-hop) lub ćwiczy na siłowni.