ANDROID.COM.PL – społeczność entuzjastów technologii

Pierwsze szczegóły designu Galaxy Note 5 – Samsung nie uczy się na błędach

Autor: Łukasz Pająk Kategoria: Newsy
samsung galaxy note 5 case etui 5

Samsung już dzisiaj nas zaskoczył wprowadzając w Czechach do przedsprzedaży Galaxy S5 Neo, który w stosunku do oryginału nie jest zbyt ciekawą propozycją. Jednak teraz Koreańczycy skupiają się nad zupełnie innym projektem, który tak naprawdę musi teraz poprawić wyniki finansowe w związku z niezbyt ciepłym przyjęciem Galaxy S6.

Na szczęście seria Note ma to do siebie, że z reguły jest lubiana i tak naprawdę nie ma prawdziwego konkurenta. Dopiero teraz Apple przedstawiło model z dopiskiem „Plus”, który teoretycznie stawiany jest na przeciwko Note 4, ale to wciąż nie to samo. Niemniej jednak my teraz czekamy na kolejną edycję tego smartfonu, która w najbliższym czasie powinna pojawiać się w coraz większej ilości plotek. Tym razem do Sieci trafiły grafiki przedstawiające projekt etui przeznaczonego właśnie Galaxy Note 5. Oto one:

Tak naprawdę niewiele można powiedzieć na temat wymiarów i rozmieszczenia wszystkich elementów, ale ewidentnie widać pewną rzecz, która nie każdemu przypadnie do gustu. Galaxy Note 5 w kwestii designu będzie bardzo zbliżony, jak nie identyczny w zestawieniu z Galaxy S6. Aluminiowe i zaokrąglone krawędzie, podobne rozmieszczenie złączy oraz – co najgorsze – wystający moduł aparatu.

W takim razie osoby czekające na Note’a 5 muszą przygotować się na to, że tak naprawdę będziemy mieli do czynienia z powiększoną wersją Galaxy S6. Najprawdopodobniej nie poznamy wersji Edge, ale czy to zła wiadomość?

źródło: Phone Arena

Sprawdź najnowsze wpisy