Amazon uruchomił wirtualne zwiedzanie swoich centrów logistycznych w Polsce. Wcześniej takiej możliwości nie było, a przynajmniej nie w takiej formie. Teraz każdy, kto ma ochotę zobaczyć wnętrze takiego centrum logistycznego, może to zrobić bez wychodzenia z domu. Jak skorzystać z wirtualnej wycieczki?

Zwiedzanie centrów logistycznych Amazon

Amazon wirtualne zwiedzanie

Zwiedzanie ciekawych miejsc to całkiem miła rozrywka. Oczywiście przyjemniej robi się to wtedy, kiedy można zobaczyć coś na żywo, ale pandemia wiele zmieniła. Amazon regularnie zapraszał na takie zwiedzanie centr logistycznych, a w samym 2019 roku zrobiło to około 18 tysięcy osób. Jednak COVID i pandemia sprawiły, że projektu nie dało się kontynuować w takiej formie ze względów bezpieczeństwa. Dlatego teraz uruchomiono wirtualne zwiedzanie.

Jesteśmy obecni w Polsce od 2014r. i od zawsze stawialiśmy na otwartość i pełną transparentność, dlatego centra logistyczne Amazon są otwarte dla wszystkich zainteresowanych naszą działalnością. Bezpieczeństwo naszych pracowników oraz gości jest najwyższym priorytetem, dlatego ograniczyliśmy wizyty podczas pandemii. Cieszymy się, że od teraz możemy zaprosić wszystkich na wirtualne zwiedzanie, aby mogli się przekonać na własne oczy, jak działają nasze centra logistyczne, wdrożone w nich rozwiązania oraz warunki pracy. W marcu uruchomiliśmy Amazon.pl i od teraz, dzięki wirtualnym wycieczkom, każdy klient ma możliwość zobaczyć, w jaki sposób przygotowujemy dla niego zamówienie.

Marian Sepesi, regionalny dyrektor Amazon w Polsce

Zobacz też: Lupin dostanie nowy sezon na Netflix, a premiera tuż za rogiem.

Takie wirtualne zwiedzanie jest oczywiście bezpłatne, ale odbywa się w określone dni i w określonych godzinach. Zwiedzanie odbywa się od poniedziałku do piątku (z wyłączeniem środy) w dwóch turach – o godzinie 11.00 oraz o 15.00. Całość trwa godzinę i podczas zwiedzania można zadawać pytania. Żeby skorzystać trzeba wejść na stronę Amazonu i zapisać się na konkretny termin.

Źródło: Amazon informacja prasowa

Google News
Obserwuj ANDROID.COM.PL w Google News i bądź zawsze na bieżąco!
Obserwuj

Bartosz Szczygielski

Nowymi technologiami zajmuje się od kilku lat. Kiedy o nich nie pisze, to pewnie pisze kolejną książkę. Jeżeli nie pisze kolejnej książki, to pewnie ogląda seriale, a jeżeli nie ogląda seriali, to najprawdopodobniej śpi.