LG G4 nie dostanie Androida 5.1.1, czy producent wie co robi?

Newsy

TI

 
Dowiedzieliśmy się ostatnio, że LG nie zamierza zaktualizować modelu G3 do wersji 5.1. Dziś, producent potwierdził podobną sytuację w przypadku najnowszego flagowca, czyli modelu G4.

Nie przegap
Najlepsze aplikacje z AppGallery – gry i programy, które warto pobrać
huawei appgallery sklep play zastepstwo
AppGallery to jeden z największych sklepów z programami i grami na Androida. Stanowi on część Huawei Mobile Services i już pokrótce przybliżyliśmy Wam, jak tak naprawdę on działa oraz co oferuje. Tymczasem sprawdźmy, co konkretnie skrywa to miejsce. O ile sam sklep prowadzi rankingi tytułów, które cieszą się największym zainteresowaniem, to postanowiłem wybrać dla Was […]

 
Według brytyjskiego i greckiego przedstawiciela, nowa wersja systemu dla aktualnego flagowca nie jest planowana. Nie wiemy wprawdzie czy w ciągu najbliższych miesięcy producent nie zmieni zdania, ale na razie zupełnie się na to nie zanosi. Urządzenie dostanie dopiero Androida M i to na nim chce skupić się LG.

 
Posiadacze G4 wiedzą, że Android 5.0 na ich smartfonach działa bardzo dobrze i właściwie nie ma potrzeby niczego aktualizować. Decyzja LG może wydawać się kontrowersyjna, ale z drugiej strony producent na pewno dobrze to przemyślał. Smartfon przez dłuższy czas obędzie się bez nowej wersji systemu i dopiero Android M ma przynieść bardziej rewolucyjne zmiany. Jak oceniacie taką decyzję LG, czy to dobrze, że producent nie robi niczego na siłę i nie wypuszcza źle przygotowanej aktualizacji?

 

LG G4

Źródło: LG


Przewiń stronę, by przeczytać kolejny wpis
x