spotify 2020

Spotify z nową, świetną funkcją – udostępniaj utwory od konkretnego momentu

Kacper Kościański Kacper Kościański Newsy

Spotify to zdecydowanie największy i zarazem najpopularniejszy muzyczny serwis streamingowy na świecie. Aby utrzymać się na fotelu lidera, platforma stale usprawnia swoje aplikacje. Dziś dowiedzieliśmy się, że do Spotify trafi funkcja, która pozwoli nam udostępniać utwory od konkretnych momentów. Nie da się ukryć, że brzmi to naprawdę dobrze.

Udostępnianie utworów od konkretnych momentów w Spotify

Wyższa cena Spotify Premium

W ostatnim czasie Spotify ma naprawdę dobrą passę. Aplikacja usługi w Google Play dopiero co przekroczyła miliard instalacji, a jakby tego było mało – pierwszy kwartał był dla Spotify bardzo okazały. Dziś gigant pochwalił się, że już wkrótce doda do swojej aplikacji możliwość udostępniania utworów od konkretnych momentów. Mówiąc prościej – będziemy mogli przesyłać znajomym piosenki, które odtworzą się u nich od ustalonego przez nas momentu (np. 30 sekundy). Ponadto pojawi się opcja dodania opcjonalnej wiadomości do udostępnianego utworu.

Zobacz także: WhatsApp ograniczy konta, które nie zakceptują nowej polityki prywatności

Oczywiście nie jest to nie wiadomo jak istotna funkcja, ale zdecydowanie fajnie będzie mieć do niej dostęp. Z pewnością większość z nas spotkała się z sytuacją, w której chciała pokazać komuś konkretny fragment piosenki – np. refren. Teraz Spotify zamierza ułatwić cały proces. Nowy sposób udostępniania będzie działać na wszystkich największych serwisach społecznościowych, a także przez link, czyli tak, jak dotychczas. Co sądzicie o tej nowości zmierzającej do Spotify? Dajcie znać w komentarzach poniżej!

Źródło: GSMArena

Sprawdź najlepsze prezenty na Komunię

Partner poradnika:

Kup prezent na Komunię z apką PAYBACK i zgarnij punkty
Impression Tag
Sprawdź najnowsze wpisy