ANDROID.COM.PL – społeczność entuzjastów technologii
urodziny orange flex

Drugie urodziny Orange Flex – czas podsumowań i dodatkowych promocji

Autor: Mateusz Nowak Kategoria: Newsy

Orange Flex obchodzi swoje drugie urodziny. Pomarańczowy operator wykorzystał tę okazję do zaprezentowania kilku statystyk związanych z funkcjonowaniem usługi. Ponadto na użytkowników planów Flex czekają specjalne promocje.

Drugie urodziny Orange Flex

Orange Flex drugie urodziny

Z Orange Flex korzysta ponad 100 tysięcy osób. Największą popularnością cieszy się plan za 30 zł miesięcznie, który zawiera 30 GB internetu. 15% aktywnych kart SIM użytkowników to eSIM. Ponad 1/3 osób korzystających z Orange Flex jest w klubie z dodatkowymi zniżkami i ofertami. Łącznie osoby mające jeden z planów Flex przekazały ponad milion GB. Specjalna funkcja pozwala na dzielenie się internetem ze znajomymi.

Przy okazji drugich urodzin Flexa, Orange poinformowało o kilku promocjach:

  • Od dzisiaj przez cały tydzień w social mediach oraz w Klubie Flex będą pojawiać się cztery specjalne kody. Po ich wypatrzeniu można wpisać je w aplikacji w zakładce od kodów promocyjnych. Czas na to jest do najbliższej niedzieli. Póki co Orange nie zdradza jednak, co dają kody.
  • W sklepie Flex pojawią się zestawy składające się ze smartfona oraz zegarka. Pomarańczowy operator poinformował, że zegarek będzie można otrzymać w prezencie.
  • Nowi użytkownicy mogą korzystać z Orange Flex za 1 zł miesięcznie, niezależnie od tego, jaki plan wybiorą. Oczywiście nie potrwa to wiecznie – tak korzystna stawka obowiązuje tylko przez trzy pierwsze miesiące.

Czytaj także: Apple z własnymi modemami 5G? Idylla Qualcomma może się wkrótce skończyć

Pomarańczowy operator zdradził również, że wkrótce możemy się spodziewać kolejnych nowości w Orange Flex.

źródło: informacja prasowa

Sprawdź najnowsze wpisy