play store android gry aplikacje programy wyprzedaze promocje

 

Sklep z grami i programami dotyczącymi Androida jest największym tego typu ze wszystkich platform mobilnych. To oznacza, że deweloperzy muszą znaleźć sposób na wyróżnienie się wśród tak ogromnej bazy aplikacji. Jak najlepiej to zrobić? Oczywiście oferując przeróżne promocje. Jednak jak je znaleźć?

 

Właśnie w tym celu pewien użytkownik Reddita, ukrywający się pod pseudonimem Endda, stworzył stronę internetową PlayStoreSales, co w wolnym tłumaczeniu oznacza właśnie wyprzedaże ze sklepu Play. Autor dopiero pracuje nad swoim projektem i rozwija go, ale już można pochwalić samą inicjatywę. Oczywiście jeszcze znajdziemy kilka błędów związanych z jej działaniem takich jak chociażby niepoprawnie działające ogólne kategorie, ale i tak możemy znaleźć wszystkie warte uwagi i – przede wszystkim – przecenione aplikacje dostępne w sklepie Play. Na przykład, obecnie za grę Hitman GO zapłacimy 10 złotych zamiast 25 złotych. Dane na stronie pojawiają się z pięciu różnych źródeł, ale to twórca strony przebiera najważniejsze i najlepsze, aby uniknąć pojawiania się wszelkiego rodzaju śmieci, których w markecie Androida niestety wciąż jest bardzo dużo.

 

Osobiście popieram taką inicjatywę i polecam sprawdzić, czy może właśnie Wasza ulubiona aplikacja, za którą nie chcecie zbyt dużo płacić, została właśnie przeceniona. Pochwalcie się swoimi znaleziskami w komentarzach.

 

Google News
Obserwuj ANDROID.COM.PL w Google News i bądź zawsze na bieżąco!
Obserwuj

Łukasz Pająk

Wieczny student informatyki, ale już magister inżynier, niedoszły żołnierz, pasjonat mobilnych technologii, motoryzacji i broni, jeden z nielicznych fanów polskiej koszykówki.