ANDROID.COM.PL – społeczność entuzjastów technologii
ColorOS 11 Oppo aktualizacja

Aktualizacja ColorOS 11 dla smartfonów Oppo – sprawdź, kiedy ją dostaniesz

Autor: Bartosz Szczygielski Kategoria: Newsy

Nadciąga kolejna aktualizacja ColorOS 11 dla smartfonów Oppo. Oznacza to, że posiadacze niektórych urządzeń od producenta poczują spore zmiany w oprogramowaniu swoich smartfonów. ColorOS 11 bazuje bowiem na systemie Android 11 i widać, że Oppo narzuciło sobie całkiem sensowne tempo aktualizacji, co oczywiście cieszy. Które z modeli mogą w najbliższym czasie liczyć na ColorOS 11?

Aktualizacja ColorOS 11 dla Oppo – lista modeli

Oppo Reno4 Pro

Nowe aktualizacje dla smartfonów zawsze cieszą. Widać, że Oppo zamierza uskuteczniać obraną przez siebie drogę do tego, by dawać swoim klientom nowe wersje systemowe możliwie jak najszybciej. W nowych modelach, które dostępne są już na polskim rynku, czyli Oppo Reno5 (5G, Lite i Z 5G) oraz modele Oppo A54 5G i A74 5G, mają już na pokładzie ColorOS 11. Co jednak ze starszymi urządzeniami? Tutaj proces aktualizacji na naszym rynku zacznie się już w maju. Oto smartfony, które w najbliższym czasie dostaną ColorOS 11.

  • Seria Oppo A – modele Oppo A72, Oppo A52
  • Modele z serii Oppo Reno3 – Oppo Reno3, Oppo Reno3 Pro
  • Modele z serii Oppo Reno4 – Oppo Reno4 Lite, Oppo Reno4 Z 5G, Oppo Reno4 Pro i Oppo Reno4 Pro 5G

Zobacz też: Nadciąga kontynuacja Venom – oto pierwsza zapowiedź.

Oppo podaje, że z ich ColorOS korzysta już ponad 430 milionów osób na całym świecie. To ogromny sukces, bo przecież mówimy o stosunkowo młodej firmie, ale takiej, która ma już oddane grono fanów. Tych będzie zapewne jeszcze przybywać i cieszy to, że Oppo stara się wypuszczać aktualizacje swoich urządzeń szybko.

Projektanci ColorOS 11 od OPPO zadbali o najwyższy komfort użytkowania, tworząc prosty, intuicyjny i dokładny design aplikacji. Lekka estetyka oraz nowoczesne i dynamiczne wzornictwo zachowują wszystkie najpopularniejsze funkcje Androida 11, gwarantując przy tym możliwości indywidualnego dostosowania interfejsu użytkownika, większą wydajność, płynność działania i ulepszone funkcje prywatności.

Oppo informacja prasowa

Źródło: Oppo informacja prasowa

Sprawdź najnowsze wpisy