Obejrzyjcie prezentację OnePlus Two w wirtualnej rzeczywistości! Premiery wkraczają na wyższy poziom

Newsy

oneplus one two vr wirtualna rzeczywistosc

 

Nie przegap
AppGallery zamiast Sklepu Play – jak wygląda użytkowanie na co dzień?
huawei appgallery sklep play zastepstwo
Huawei Mobile Services to zbiór wielu usług od firmy z Państwa Środka, które mają odmienić czystego Androida. Wśród dostępnych dodatków jednym z podstawowych jest tytułowe AppGallery, a więc sklep Huawei z grami i aplikacjami. Naturalnie jest to odpowiednik Sklepu Play, bez którego wiele osób nie widzi sensu korzystania z Robocika. Oczywiście jest to zbyt daleko […]

Ten miesiąc zdecydowanie będzie należał do OnePlus. Nadchodząca premiera jednego z najgorętszych smartfonów w historii Androida będzie niezwykła nie tylko pod względem samego urządzenia, ale także i pod względem samej formy prezentacji. Producent ewidentnie wkracza na wyższym poziom.

 

Co niezwykłego odbędzie się na konferencji OnePlus? Otóż Chińczycy postanowili, że następcę 1+1 poznamy… w wirtualnej rzeczywistości. Firma chce pokazać, że użytkownicy, jak i wielbiciele jej, mogą być jak najbliżej samego nadchodzącego smartfonu. Tym samym, przy użyciu gogli VR, będziemy mogli poczuć się jakbyśmy stali w samym środku zbliżającego się coraz szybciej wydarzenia. Oczywiście zalet wirtualnej rzeczywistości jest o wiele więcej i każdy zainteresowany z pewnością zdaje sobie sprawę z tego, że jest to innowacyjny pomysł ze strony OnePlus i z pewnością pokazuje bliskość firmy z jej fanami. Co ciekawe, za pomocą wirtualnej rzeczywistości, „obecni na konferencji” będą mieli także możliwość znalezienia tzw. „Easter Eggów”, które zostały zapowiedziane przez producenta 1+2.

 

Kiedy oficjalnie poznamy OnePlus Two? Za nieco ponad miesiąc, już 27 lipca w Hong Kongu odbędzie się konferencja firmy. Jak Wam się podoba inicjatywa związana z wirtualną rzeczywistością?

 

 

Aktualizacja

 

OnePlus rozpoczął zbieranie chętnych na CardBoarda, który pomoże niektórym być bliżej na prezentacji 1+2. Zainteresowani mogą zapisywać się pod następującym linkiem: Klik!


Przewiń stronę, by przeczytać kolejny wpis
x