Monument-Valley

Sklep Play posiada w sobie bardzo bogatą ofertę gier. Niemniej nie wszystkie tytuły są darmowe, a za niektóre z nich twórcy każą sobie nawet srogo płacić. Jak za np. Monument Valley. Grę, która potrafi zachwycić, oczarować i sprawić, że zasiądziemy przed ekranem smartfona na znacznie dłużej niż to sobie planowaliśmy. Co więcej, dzisiaj dostaniecie ją zupełnie za darmo!

Monument Valley to fenomenalna produkcja, która zabierze nas w bajkowy świat wymagający od nas rozwiązania paru łamigłówek. Całość prezentuje się naprawdę uroczo, a nasze zadanie polega na przeprowadzeniu naszej bohaterki do kolejnego świata. By tego dokonać będziemy musieli manipulować konstrukcją, po której będziemy się poruszać, obracać ją dookoła i szukać możliwej drogi.

Architektura w grze sprawia niesamowite wrażenie, a zabawa w poszukiwanie właściwej ścieżki to frajda zarówno dla młodszych, jak i dla dojrzałych graczy. Świetne udźwiękowienie dodatkowo pozwoli nam oderwać się od rzeczywistości na rzecz całkowitego zanurzenia się w kolorowym, pastelowym świecie.

Gra w Sklepie Play kosztuje ponad 12 złotych, jednak dzisiaj możecie ją dostać zupełnie za darmo. Sklep Amazon wystartował z promocją obniżając cenę do kompletnego zera. By pobrać Monument Valley wystarczy, że na swoim smartfonie zainstalujecie aplikację sklepu Amazon (wchodząc na adres tutaj) i wyszukacie tytuł. Naprawdę warto. Zresztą zobaczcie sami, jak ta gra się prezentuje.

źródło: Amazon

Google News
Obserwuj ANDROID.COM.PL w Google News i bądź zawsze na bieżąco!
Obserwuj

Kamil Lewicki

Pasjonat dobrej kuchni i technologiczny geek. Mówi, że grywa w squasha, choć to raczej squash pogrywa z nim. Niegdyś zapalony fan ROMów i kerneli. Niezmiennie esteta.