Nadchodzi nowa Motorola Blade?

Newsy

Motorola Blade
Motorola Droid RAZR okazała się całkiem niezłym sukcesem – przynajmniej w ujęciu marketingowym. Pomimo tego, że producent nie zadbał o zastosowanie najnowszej wersji Androida 4.0, urządzenie cieszy się dużym zainteresowaniem wśród użytkowników. Okazuje się, że wkrótce na rynek może trafić Motorola Blade.

Niedawno do Internetu trafiły zdjęcia, które prezentują nowy telefon Motoroli. Nie do końca wiadomo, czy urządzenie, które zostało uchwycone na zdjęciach jest znaną nam już Motorolą Fighter, czy może zupełnie nowym smartfonem, który według ostatnich doniesień miałby nosić nazwę Droid Blade.
fighter1-296x650
Pewne jest jednak to, że wygląd uchwyconego urządzenia w dużym stopniu nawiązuje do dostępnego już RAZR-a – nie obyło się bez modyfikacji, które zostały wprowadzone przede wszystkim w górnej części telefonu. Serwisowi PhoneHK, nie udało się ustalić, czy najnowsza Motorola będzie działać pod kontrolą Androida 4.0 ICS, czy może zastosowana zostanie poprzednia wersja systemu – Gingerbread.
fighter4
Na podstawie zdjęć możemy wywnioskować, że tylna część obudowy jest pokryta kevlarem. Jednak największą niewiadomą jest to, czy mamy do czynienia z urządzeniem, które będzie dostępne globalnie, czy może Droid Blade został zaprojektowany specjalnie z myślą o specyfice chińskiego rynku.

Nie przegap
Gry na HMS – jak wyglądają możliwości AppGallery i innych sklepów?
gry hms huawei call of duty pubg fortnite apex legends mobile
Kontynuujemy przygodę z Huawei Mobile Services. Jest to niejako nasza misja, w której chcemy pokazać, jak wygląda życie bez Usług Google. W ostatnim artykule dotyczącym aplikacji bankowych słusznie zauważyliście w komentarzach, że widać zmiany oraz rosnące zainteresowanie AppGallery. W takim razie w kolejnym kroku pojawiają się gracze. Czy gry w sklepie Huawei są godne uwagi? […]

źródło: PhoneHK / AndroidCommunity


Przewiń stronę, by przeczytać kolejny wpis
x