ANDROID.COM.PL – społeczność entuzjastów technologii

Nadchodzi nowa Motorola Blade?

Autor: Paweł Cebula Kategoria: Newsy

Motorola Blade
Motorola Droid RAZR okazała się całkiem niezłym sukcesem – przynajmniej w ujęciu marketingowym. Pomimo tego, że producent nie zadbał o zastosowanie najnowszej wersji Androida 4.0, urządzenie cieszy się dużym zainteresowaniem wśród użytkowników. Okazuje się, że wkrótce na rynek może trafić Motorola Blade.

Niedawno do Internetu trafiły zdjęcia, które prezentują nowy telefon Motoroli. Nie do końca wiadomo, czy urządzenie, które zostało uchwycone na zdjęciach jest znaną nam już Motorolą Fighter, czy może zupełnie nowym smartfonem, który według ostatnich doniesień miałby nosić nazwę Droid Blade.
fighter1-296x650
Pewne jest jednak to, że wygląd uchwyconego urządzenia w dużym stopniu nawiązuje do dostępnego już RAZR-a – nie obyło się bez modyfikacji, które zostały wprowadzone przede wszystkim w górnej części telefonu. Serwisowi PhoneHK, nie udało się ustalić, czy najnowsza Motorola będzie działać pod kontrolą Androida 4.0 ICS, czy może zastosowana zostanie poprzednia wersja systemu – Gingerbread.
fighter4
Na podstawie zdjęć możemy wywnioskować, że tylna część obudowy jest pokryta kevlarem. Jednak największą niewiadomą jest to, czy mamy do czynienia z urządzeniem, które będzie dostępne globalnie, czy może Droid Blade został zaprojektowany specjalnie z myślą o specyfice chińskiego rynku.

źródło: PhoneHK / AndroidCommunity

Sprawdź najnowsze wpisy