android_m_lead-100587774-orig

 

Nie przegap
Bsafer.pl – chroń i kontroluj swoje dane osobowe, zanim będzie za późno
bsafer.pl
Ochrona danych osobowych to poniekąd problem, który jeszcze nie pojawił się w świadomości zbyt wielu osób. Głośno zrobiło się o nim dopiero w momencie, gdy Unia Europejska wprowadziła RODO (Rozporządzenie o Ochronie Danych Osobowych). Jednak głośno było tylko dlatego, że trzeba było się dostosować i miało to wydźwięk nie tak pozytywny, jak oczekiwaliby tego sami […]

Android M wciąż jest w trakcie ulepszeń i obecnie Google swoje siły kieruje przede wszystkim w stronę nadchodzącego systemu, który już dzisiaj wprowadza wiele nowości dla użytkowników, którzy korzystają z edycji Developer Preview. Za chwilę testerzy tego oprogramowania otrzymają pierwszą aktualizację.

 

Korzystając z nieoficjalnych wydań, trzeba mieć świadomość pojawienia się wielu nieoczekiwanych błędów czy też ograniczeń wydajnościowych. Również optymalizacja niekoniecznie musi stać na najwyższym poziomie, ale z wydania na wydanie będzie się to poprawiać, aż do jesieni kiedy to Google – czysto teoretycznie – powinno wydać w pełni gotowy system dla wszystkich. Tym samym Artem Russakovskii – redaktor Android Police – ujawnił, że w poniedziałek pojawi się nowe wydanie Androida M. Niestety, ale nie wiemy czy wprowadzi ono jakieś nowości czy też będzie to tylko zestaw łatający odkryte błędy i poprawiający optymalizację oraz wydajność. Na szczęście użytkownicy urządzeń z nadchodzącą wersją systemu nie będą musieli ponownie podpinać swoje smartfony/tablety do komputera, gdyż Google wyda nowe oprogramowanie za pomocą OTA.

 

Oczywiście pojawią się również obrazy systemu, które zapewne też zostaną udostępnione użytkownikom Sony. Uważacie, że teraz warto korzystać z Androida M w wersji Developer Preview?
Łukasz Pająk

Wieczny student informatyki, ale już magister inżynier, niedoszły żołnierz, pasjonat mobilnych technologii, motoryzacji i broni, jeden z nielicznych fanów polskiej koszykówki.