Użytkowniku Samsunga, w końcu możesz poczuć na sobie Material Design

Newsy

 

Material-Galaxy-S6-Theme-HeaderOdkąd Samsung zaoferował swoich użytkownikom opcję zmiany motywów można było w końcu odetchnąć od TouchWiza bez potrzeby instalowania dodatkowych launcherów. Sklep z szablonami jest coraz bogatszy, a w nim wiele propozycji zarówno dla tych bardziej poważnych, jak i bardziej wesołych. Tym razem pada na wczorajszą świeżość – Material Design w końcu doczekał się obecności na urządzeniach koreańskiego producenta.

Nie przegap
Nie pozwól, by cię inwigilowano – zainwestuj w VPN!
polacy internet
Żyjemy w czasach, w których słowa „prywatność” i „internet” niekoniecznie idą w parze. W Sieci jesteśmy obserwowani cały czas, co oczywiście nie oznacza, że musimy się na to godzić. Są bowiem rozwiązania, które pozwalają ukryć swoją prawdziwą tożsamość w internecie i tym samym utrudnić osobom trzecim podglądanie naszych zachowań. Niewiele osób wie, że kilka lat temu […]

 

W dedykowanym sklepie z motywami od Samsunga pojawił się nowy projekt, dzięki któremu zmienimy interfejs w Galaxy S6 oraz Galaxy S6 Edge na ten bliższy Androidowi Lollipop. Jego twórcą jest Samer Zayer i to właśnie jemu powinno się dziękować za próby odświeżenia ekranów w smartfonach linii Galaxy.

 

Niestety zmiany nie zaszły wszędzie. Wciąż w kilku operacjach czy animacjach da się zauważyć obecność dobrze znanego już TouchWiza, lecz to dopiero początek i być może wkrótce pojawi się pełniejszy motyw, dzięki któremu naprawdę da się poczuć jakby się korzystało z Nexusa pozbawionym wszelkich nakładek.

 

Niemniej warto zerknąć na to, jak Zayer poradził sobie z transformacją i jak wygląda jego projekt o nazwie „Material” w praktyce.

 

Samsung-Galaxy-S6-Material-Design-Theme

 

Samsung-Galaxy-S6-Material-Design-Theme (2)

 

Samsung-Galaxy-S6-Material-Design-Theme (1)

 

źródło: Phone Arena


Przewiń stronę, by przeczytać kolejny wpis
x