ANDROID.COM.PL – społeczność entuzjastów technologii

Użytkowniku Samsunga, w końcu możesz poczuć na sobie Material Design

Autor: Kamil Lewicki Kategoria: Newsy
Material-Galaxy-S6-Theme-Header

Odkąd Samsung zaoferował swoich użytkownikom opcję zmiany motywów można było w końcu odetchnąć od TouchWiza bez potrzeby instalowania dodatkowych launcherów. Sklep z szablonami jest coraz bogatszy, a w nim wiele propozycji zarówno dla tych bardziej poważnych, jak i bardziej wesołych. Tym razem pada na wczorajszą świeżość – Material Design w końcu doczekał się obecności na urządzeniach koreańskiego producenta.

W dedykowanym sklepie z motywami od Samsunga pojawił się nowy projekt, dzięki któremu zmienimy interfejs w Galaxy S6 oraz Galaxy S6 Edge na ten bliższy Androidowi Lollipop. Jego twórcą jest Samer Zayer i to właśnie jemu powinno się dziękować za próby odświeżenia ekranów w smartfonach linii Galaxy.

Niestety zmiany nie zaszły wszędzie. Wciąż w kilku operacjach czy animacjach da się zauważyć obecność dobrze znanego już TouchWiza, lecz to dopiero początek i być może wkrótce pojawi się pełniejszy motyw, dzięki któremu naprawdę da się poczuć jakby się korzystało z Nexusa pozbawionym wszelkich nakładek.

Niemniej warto zerknąć na to, jak Zayer poradził sobie z transformacją i jak wygląda jego projekt o nazwie „Material” w praktyce.

Samsung-Galaxy-S6-Material-Design-Theme
Samsung-Galaxy-S6-Material-Design-Theme (2)
Samsung-Galaxy-S6-Material-Design-Theme (1)

źródło: Phone Arena

Sprawdź najnowsze wpisy