Panasonic Eluga w Europie już od kwietnia?

Newsy

Panasonic Eluga
Panasonic jest firmą, która może pochwalić się globalną rozpoznawalnością. Niestety, do tej pory producent ten nie bardzo interesował się stworzeniem smartfona z Androidem. Sytuacja ma się zmienić dzięki modelowi Eluga, który już wkrótce zadebiutuje w Europie.

Panasonic Eluga jest smartfonem, który został wyposażony w dwurdzeniowy procesor TI OMAP 4430 i jest on taktowany z częstotliwością 1 GHz. Ekran OLED ma przekątną 4.3 cala i rozdzielczość 960 x 540 pikseli. Pamięć RAM ma oferować 1 GB pojemności, natomiast w kwestii pamięci wewnętrznej producent postanowił zaoferować 8 GB, co nie jest zbyt imponującym wynikiem. Japoński smartfon ma również aparat 8 Mpx.

Nie przegap
AppGallery zamiast Sklepu Play – jak wygląda użytkowanie na co dzień?
huawei appgallery sklep play zastepstwo
Huawei Mobile Services to zbiór wielu usług od firmy z Państwa Środka, które mają odmienić czystego Androida. Wśród dostępnych dodatków jednym z podstawowych jest tytułowe AppGallery, a więc sklep Huawei z grami i aplikacjami. Naturalnie jest to odpowiednik Sklepu Play, bez którego wiele osób nie widzi sensu korzystania z Robocika. Oczywiście jest to zbyt daleko […]

W momencie wprowadzenia do sprzedaży, urządzenie będzie działać pod kontrolą Androida 2.3 Gingerbread. Już teraz wiadomo, że smartfon wkrótce otrzyma aktualizację oprogramowania do wersji 4.0. Premiera rynkowa w Japonii została zaplanowana na 29 marca. Pewne jest również to, że Panasonic Eluga zadebiutuje w Europie. Kiedy? Na tę chwilę brak konkretów, jednak najprawdopodobniej stanie się to w kwietniu.

Na tę chwilę nie wiadomo jeszcze, jaka będzie cena tego urządzenia. Możemy być jednak pewni, że zbyt wysoka cena w przypadku pierwszego modelu z Androidem, może działać bardzo niekorzystnie na wizerunek Panasonica wśród użytkowników mobilnego systemu Google.

źródło: Pocketnow


Przewiń stronę, by przeczytać kolejny wpis
x