axon-zte

 
ZTE pokazało nam swoje nowe urządzenia pod odseparowaną marką „Axon”. Działa to na podobnej zasadzie co Honor w stosunku do Huaweia. Producentowi chodzi o budowę nowej jakości pod zupełnie inną nazwą. Główną cechą urządzenia ma być obecność 4 GB pamięci operacyjnej dzięki czemu otrzymamy prawdziwy, multimedialny kombajn.

Nie przegap
Wywiad z CEO realme w Europie – Madhav Sheth zapowiada zmiany
Madhav Sheth
Nowy wiceprezes oraz CEO realme w Europie i Indiach, czyli Madhav Sheth, znalazł chwilę czasu dla nas i zgodził się odpowiedzieć na kilka pytań. Ostatnie dni dla marki były wyjątkowo zajęte, bo firma po raz pierwszy pojawiła się na międzynarodowych targach IFA w Berlinie. W związku z tym postanowiliśmy porozmawiać o planach na przyszłość, rozwoju […]

 
Dodatkowo, z tyłu znajdziemy dwa aparaty, które dadzą podobne efekty jak w przypadku HTC One’a M8. Axon Phone będzie cechował się znakomitymi możliwościami muzycznymi począwszy od jakości dźwięku aż po głośniki stereo o bardzo dobrej jakości.

 
Więcej dowiemy się prawdopodobnie już na początku lipca podczas konferencji w Nowym Jorku. Jak myślicie, czy Axon będzie niebanalnym urządzeniem, które nie da nam o sobie zapomnieć?

 

White

Źródło: Axon

Dawid Przewoźnik