Office2007Logo

 

 

Tablety już wyparły z rynku netbooki. Są dużo wygodniejsze, często mają większe możliwości toteż twórcy oprogramowania właśnie skłaniają się ku tworzeniom aplikacji właśnie na platformy mobilne typu Android czy też iOS. Niemniej jednak Microsoft postanowił także dać większe możliwości użytkownikom smartfonów.

 

Office, a więc jedna z najbardziej rozpoznawalnych marek giganta z Redmond podbija również mobilny rynek aplikacji. Niemniej jednak, dotychczas pakiet ten był dostępny tylko i wyłącznie na tabletach oraz smartfonach z Windows Phone. Od dzisiaj, Microsoft udostępnił odpowiednio zmodyfikowane wersje Worda, Excela oraz PowerPointa dla urządzeń z mniejszymi wyświetlaczami i rozdzielczościami. Niedawno jeszcze firma z Redmond ogłosiła współprace z wieloma producentami tabletów – pakiet Office na tych urządzeniach będzie dostępny od razu po uruchomieniu. Użytkownicy smartfonów już nie są gorsi, oto linki do pobrania poszczególnych programów:

 

 

Zainteresowani aplikacjami od Microsoftu? Czy znacie lepsze alternatywy, nawet płatne?

 

Google News
Obserwuj ANDROID.COM.PL w Google News i bądź zawsze na bieżąco!
Obserwuj

Łukasz Pająk

Wieczny student informatyki, ale już magister inżynier, niedoszły żołnierz, pasjonat mobilnych technologii, motoryzacji i broni, jeden z nielicznych fanów polskiej koszykówki.