Office teraz także dla smartfonów – Microsoft rozdaje wszystko, co najlepsze

Aplikacje

Office2007Logo

 

Nie przegap
AppGallery zamiast Sklepu Play – jak wygląda użytkowanie na co dzień?
huawei appgallery sklep play zastepstwo
Huawei Mobile Services to zbiór wielu usług od firmy z Państwa Środka, które mają odmienić czystego Androida. Wśród dostępnych dodatków jednym z podstawowych jest tytułowe AppGallery, a więc sklep Huawei z grami i aplikacjami. Naturalnie jest to odpowiednik Sklepu Play, bez którego wiele osób nie widzi sensu korzystania z Robocika. Oczywiście jest to zbyt daleko […]

 

Tablety już wyparły z rynku netbooki. Są dużo wygodniejsze, często mają większe możliwości toteż twórcy oprogramowania właśnie skłaniają się ku tworzeniom aplikacji właśnie na platformy mobilne typu Android czy też iOS. Niemniej jednak Microsoft postanowił także dać większe możliwości użytkownikom smartfonów.

 

Office, a więc jedna z najbardziej rozpoznawalnych marek giganta z Redmond podbija również mobilny rynek aplikacji. Niemniej jednak, dotychczas pakiet ten był dostępny tylko i wyłącznie na tabletach oraz smartfonach z Windows Phone. Od dzisiaj, Microsoft udostępnił odpowiednio zmodyfikowane wersje Worda, Excela oraz PowerPointa dla urządzeń z mniejszymi wyświetlaczami i rozdzielczościami. Niedawno jeszcze firma z Redmond ogłosiła współprace z wieloma producentami tabletów – pakiet Office na tych urządzeniach będzie dostępny od razu po uruchomieniu. Użytkownicy smartfonów już nie są gorsi, oto linki do pobrania poszczególnych programów:

 

 

Zainteresowani aplikacjami od Microsoftu? Czy znacie lepsze alternatywy, nawet płatne?

 


Przewiń stronę, by przeczytać kolejny wpis
x