ANDROID.COM.PL – społeczność entuzjastów technologii
Diablo Immortal opóźnione

Kiedy zagramy w Diablo na smartfonach? Do sieci trafiła kolejna wskazówka

Autor: Paweł Maretycz Kategoria: Newsy

Activision Blizzard przeprowadziło ostatnio rozmowę dotyczącą wyników finansowych. Podczas niej dyrektor operacyjny Daniel Alegre stwierdził, że Diablo Immortal jest na dobrej drodze do globalnej premiery jeszcze w tym roku. Jest to pierwszym przypadkiem, kiedy Blizzard wspomniał o tak konkretnej dacie premiery gry. Do tej pory wiedzieliśmy tylko tyle, że tytuł wszedł w drugą alfę. Wygląda więc na to, że Diablo Immortal może zostać wydane już wkrótce. Warto tu przypomnieć, że tytuł został zapowiedziany w 2018 roku.

Diablo Immortal jeszcze w tym roku

Diablo Immortal jeszcze w tym roku

Diablo Immortal korzysta z wielu zasobów Diablo 3, więc wygląda podobnie, choć poziomy są znacznie mniejsze, a rozgrywka jest względnie uproszczona z linią ścieżek, która zawsze pokazuje, gdzie należy się udać. Mimo to według opinii pierwszych testerów rozgrywka jest przyjemna. Dodatkowo zwracają oni uwagę także na fakt, że sterowanie dotykowe jest względnie przyjemne, chociaż wymaga nieco przyzwyczajenia.

Zobacz też: Huawei szykuje coś dużego – najpierw gry, teraz kontrolery VR

Poniżej możecie przeczytać fragment wypowiedzi Daniela Alegre, który wspomina o tym planowanym oknie startowym:

Gra otrzymała bardzo pozytywne opinie podczas wczesnych testów w kwietniu. Zainteresowanie testami alfa było najwyższym, jakie Blizzard kiedykolwiek widział w przypadku testu gry, co ilustruje oczekiwanie społeczności na tę premierę. Na urządzeniach mobilnych, po bardzo udanych testach regionalnych w grudniu ubiegłego roku, Diablo Immortal weszło właśnie w drugą fazę testów i jest na dobrej drodze do globalnej premiery jeszcze w tym roku. Oczekujemy, że Diablo Immortal poszerzy zasięg Diablo przed premierą Diablo IV na PC i konsole.

Nie wiadomo, czy plan ten ulegnie zmianie, ale przynajmniej w tym przypadku mamy nieco więcej informacji na temat premiery niż dotychczas.

Źródło: AndroidPolice

Sprawdź najnowsze wpisy