Motorola aktualizuje RAZR-a w Europie

Newsy

motorola-razr-1
Motorola wprowadzając do sprzedaży RAZR-a wzbudziła ogromne zainteresowanie nie tylko wśród fanów tej marki. Obecni posiadacze tego smartfona niecierpliwie czekają na Androida w wersji 4.0. Tymczasem Motorola udostępnia aktualizację systemu w wersji 2.3.6.

Większość użytkowników dość zgodnie przyznaje, że największą wadą RAZR-a jest brak Androida 4.0. Zamiast najnowszej wersji, producent zdecydował się postawić na Gingerbreada, co ciężko uznać za najlepszą decyzję. Posiadacze RAZR-a, w niektórych europejskich krajach, wkrótce otrzymają aktualizację.

Nie przegap
Gry na HMS – jak wyglądają możliwości AppGallery i innych sklepów?
gry hms huawei call of duty pubg fortnite apex legends mobile
Kontynuujemy przygodę z Huawei Mobile Services. Jest to niejako nasza misja, w której chcemy pokazać, jak wygląda życie bez Usług Google. W ostatnim artykule dotyczącym aplikacji bankowych słusznie zauważyliście w komentarzach, że widać zmiany oraz rosnące zainteresowanie AppGallery. W takim razie w kolejnym kroku pojawiają się gracze. Czy gry w sklepie Huawei są godne uwagi? […]

Niestety, nie jest to Android 4.0, a starsza wersja – 2.3.6 Gingerbread. W tej chwili rozpoczęło się udostępnianie aktualizacji we Włoszech, Francji, Hiszpanii i Wielkiej Brytanii. Firmware jest oznaczony symbolem SPU15, wprowadzając zarówno kilka nowych funkcji, jak i usuwając wykryte dotychczas błędy.

Wśród nowości warto wymienić nowy interfejs w menu „Ustawienia”, a także w przypadku opcji automatycznego przesyłania zdjęć z telefonu do podłączonego komputera. Producent zajął się również wydłużonym czasem pracy na baterii i ogólną poprawą stabilności działania systemu.

Wszystkie usprawnienia są jak najbardziej mile widziane przez użytkowników, jednak zdecydowana większość z nich wolałaby, aby Motorola w pierwszej kolejności skupiła się nad aktualizacją Androida do wersji 4.0.

źródło: Phandroid


Przewiń stronę, by przeczytać kolejny wpis
x