Tak jak każdy poważny i dynamicznie rozwijających się serwis, największy polski portal o systemie Android – Android.com.pl również ma swoje pięć minut w prasie. W najnowszym numerze miesięcznika Mobility (numer 9/2009 (66) październik) możemy znaleźć cały dział o systemie stworzonym przez Google’a oraz w nim oczywiście, akcent naszego portalu.

Artykułem z pierwszej strony, a zarazem najważniejszym jest oczywiście nasz zielony ludek – „Oto nadszedł Android!„. Można w nim znaleźć jego historię aż do dnia dzisiejszego. Tu oczywiście nie zabraknie również naszego pokaźnego banera. Oprócz tego w najnowszym numerze znajdziemy również „Przegląd ciekawych aplikacji dla Androida”, „Zbroimy Androida” oraz „Android, który poszerza rzeczywistość – Layar i Wikitude Driver”.
Zapraszamy wszystkich do zakupu i przeczytania październikowego Mobility, ponieważ nieczęsto zdarza się w prasie tak pokaźny i ciekawy dział Androida.


Skomentuj na Największym Polskim
Forum Android

Google News
Obserwuj ANDROID.COM.PL w Google News i bądź zawsze na bieżąco!
Obserwuj

Jakub Bereziewicz

Z wykształcenia finansista/manager - studiował na SGH, NUS, LSE, Harvard University oraz Tsinghua University. Prywatnie - od dwunastu lat pasjonat mobilnych technologii. Developer Symbiana UIQ, użytkownik Androida od czasów HTC Dream (G1).