ANDROID.COM.PL – społeczność entuzjastów technologii
bonusy dla klientów orange

„Bez limitu + 5 GB na start” w Orange dla nowych użytkowników oferty na kartę

Autor: Mateusz Nowak Kategoria: Newsy

Orange poinformowało dziś o promocji, w ramach której można mieć rozmowy, SMS-y i MMS-y bez limitu, a do tego 5 GB internetu. Właśnie taki zestaw czeka na nowych użytkowników oferty na kartę. Sprawdziliśmy, jakie są szczegóły akcji.

Rozmowy i wiadomości bez limitu + 5 GB w Orange

Orange bez limitu 5 GB

Żeby skorzystać z promocji, trzeba jedynie kupić starter Orange i doładować konto dowolną kwotą. Gdy to zrobimy, będziemy mieli nielimitowane rozmowy, SMS-y i MMS-y, a do tego 5 GB internetu. Niestety, nie na długo – z bonusów możemy korzystać tylko przez 5 dni.

Bonusy otrzymają wszyscy nowi użytkownicy Orange na kartę, także ci przenoszący numer do pomarańczowego operatora z innej sieci lub zmieniający abonament na ofertę na kartę. Wymagane jest jedynie aktywne konto główne oraz zasilenie konta za minimum 5 zł do 30 czerwca. Promocja nie dotyczy starterów Orange Free na kartę 30 zł oraz Zawsze Bez limitu – zaznacza pomarańczowy operator.

Czytaj także: Signal pokazuje na reklamach, ile wie o nas Facebook, ale to nie wina platformy

Orange przyzna pakiet po doładowaniu. Stanie się to automatycznie w ciągu 24 godzin. Posiadacze bonusowych gigabajtów z usługi Internet za darmo lub na start po aktywacji startera będą mogły je wykorzystać przed pakietem gigabajtów z tej promocji.

źródło: Orange

Sprawdź najnowsze wpisy