ANDROID.COM.PL – społeczność entuzjastów technologii

ZTE N910 – zgoda FCC

Autor: Krzysztof Podlaszewski Kategoria: Newsy

zte-n910
Firma ZTE na targach MWC w Barcelonie lekko zawiodła oczekiwania branżowców. Mamy jednak informację na pocieszenie – jeden z zaprezentowanych tam modeli, N910 (możecie zobaczyć go w akcji na naszym nagraniu), został właśnie zatwierdzony przez Federalną Komisję Łączności. Amerykańska agencja jest jednym z ostatnich już kroków na drodze do premiery smartfona.

O ZTE N910 pisaliśmy już miesiąc temu i od tamtego czasu poznaliśmy jego dokładniejszą specyfikację techniczną. Przede wszystkim, smartfon wyposażony zostanie w wyświetlacz o przekątnej 4.3 cala i rozdzielczości 800×480, dzięki któremu konkurować może z innymi modelami z wyższej półki. Sercem urządzenia będzie dwurdzeniowy procesor taktowany zegarem 1,2 GHz. Na pokładzie znajdzie się też aparat o rozdzielczości 5 megapikseli. Całość pracować będzie pod kontrolą Androida 4.0 Ice Cream Sandwich.

Smartfon posiada również wsparcie dla technologii LTE, co jest bezpośrednio związane z przydzieleniem go na rynek amerykański. W związku z tym nie wiadomo, czy N910 kiedykolwiek ujrzy światło dzienne w Europie. Liczymy jednak na to, że producent zdecyduje się na dostarczenie telefonu także na Stary Kontynent. Cena urządzenia pozostaje nieznana.

źródło: endgadget.com

Sprawdź najnowsze wpisy