LG-logo

 

LG ogłosiło wprowadzenie do swojej oferty nowego smartfona od dość specyficznej nazwie – LG Band Play. Zdaniem producenta urządzenia ma charakteryzować się znakomitą jakością dźwięku dzięki głośnikowi o mocy 1 wata oraz słuchawkom LG QuadBeat 3, które znajdą się bezpośrednio w zestawie.

 

 

LG Band Play

Wrażenie robi także 13 MP aparat wyposażony w laserowy autofocus oraz przednia kamerka 5 MP o szerokokątnym obiektywie. Jeśli LG użyje dobrych modułów to także fotografia może być dobrą stroną smartfona.

 

Reszta specyfikacji nie odbiega od innych smartfonów ze średniej półki. Sercem urządzenia będzie czterotygodniowy, 64-bitowy procesor Snapdragon 410, a wspierać go będzie 2 GB pamięci RAM. Na dane użytkownika przeznaczono 16 Gb pamięci wbudowanej. Smartfon zostanie wyposażony w 5-calowy ekran o rozdzielczości 1280×720 px. Nad całością będzie czuwał Android w wersji 5.1. Mocy dostarczy akumulator o pojemności 2300 mAh.

 

LG Band Play

 

Na uwagę zasługuje design tylnej części smartfona. LG zdecydowało się oddzielić aparat i klawisze funkcyjne (tak, klawisze głośności i wybudzania są z tyłu, ale wbrew pozorom nie jest to złe rozwiązanie) od reszty urządzenia ramką.

 

LG Band Play w bezpośrednim przeliczeniu na złotówki kosztuje ok 1320 zł. Niestety nie wiadomo czy producent zdecyduje się na dystrybucje poza Koreą.

 

Źródło: PhoneArena

Google News
Obserwuj ANDROID.COM.PL w Google News i bądź zawsze na bieżąco!
Obserwuj

Arkadiusz Melerski