ANDROID.COM.PL – społeczność entuzjastów technologii

Instagram otrzymuje znaczącą aktualizację!

Autor: Dawid Przewoźnik Kategoria: Newsy
Instagram-AA-11-840x504

 
W Sklepie Play powoli pojawia się aktualizacja Instagrama, która przynosi kilka bardzo istotnych funkcji zwiększających wygodę korzystania z aplikacji. Pierwszą z nich jest zupełnie nowy wygląd zakładki „Eksploruj”. Zmienia się ona teraz w czasie rzeczywistym oferując nowe animacje i najnowsze opublikowane zdjęcia z interesujących nas kategorii.

 
Dużo łatwiej wyszukamy teraz konkretne zdjęcia wpisując tagi lub nazwy użytkowników. Nowy wygląd nie jest jeszcze dostępny w naszym kraju, ale już w najbliższych dniach prawdopodobnie pojawi się także u nas.

 
Aktualizacja daje nam także inteligentne wyszukiwanie zbliżone do tego z Facebooka. Będzie ono działało szybciej niż wcześniej i pozwoli nam to na bieżąco śledzić najpopularniejsze wyniki. Nowa zakładka „Top” pokaże nam najtrafniejszego taga, osobę i miejsce według tego co wpisaliśmy. Nowego Instagrama możecie pobrać ze Sklepu Play, ale niestety nie wszędzie jest on już dostępny. Mamy nadzieję, że aktualizacja trafi w ciągu kilku dni do jak największej ilości urządzeń.

Instagram-AA-22-840x504

Źródło: Instagram

Sprawdź najnowsze wpisy