Instagram otrzymuje znaczącą aktualizację!

Newsy

Instagram-AA-11-840x504

 
W Sklepie Play powoli pojawia się aktualizacja Instagrama, która przynosi kilka bardzo istotnych funkcji zwiększających wygodę korzystania z aplikacji. Pierwszą z nich jest zupełnie nowy wygląd zakładki „Eksploruj”. Zmienia się ona teraz w czasie rzeczywistym oferując nowe animacje i najnowsze opublikowane zdjęcia z interesujących nas kategorii.

Nie przegap
Gry na HMS – jak wyglądają możliwości AppGallery i innych sklepów?
gry hms huawei call of duty pubg fortnite apex legends mobile
Kontynuujemy przygodę z Huawei Mobile Services. Jest to niejako nasza misja, w której chcemy pokazać, jak wygląda życie bez Usług Google. W ostatnim artykule dotyczącym aplikacji bankowych słusznie zauważyliście w komentarzach, że widać zmiany oraz rosnące zainteresowanie AppGallery. W takim razie w kolejnym kroku pojawiają się gracze. Czy gry w sklepie Huawei są godne uwagi? […]

 
Dużo łatwiej wyszukamy teraz konkretne zdjęcia wpisując tagi lub nazwy użytkowników. Nowy wygląd nie jest jeszcze dostępny w naszym kraju, ale już w najbliższych dniach prawdopodobnie pojawi się także u nas.

 
Aktualizacja daje nam także inteligentne wyszukiwanie zbliżone do tego z Facebooka. Będzie ono działało szybciej niż wcześniej i pozwoli nam to na bieżąco śledzić najpopularniejsze wyniki. Nowa zakładka „Top” pokaże nam najtrafniejszego taga, osobę i miejsce według tego co wpisaliśmy. Nowego Instagrama możecie pobrać ze Sklepu Play, ale niestety nie wszędzie jest on już dostępny. Mamy nadzieję, że aktualizacja trafi w ciągu kilku dni do jak największej ilości urządzeń.

 

Instagram-AA-22-840x504

Źródło: Instagram


Przewiń stronę, by przeczytać kolejny wpis
x