pokemon jukebox google play

 

Kiedy ostatnio oglądaliście Pokemony? W tym wypadku nie muszę pytać się czy ktoś zna, gdyż jest to tak popularne Anime lat 90., że wątpię, aby znalazła się osoba urodzona w tamtych czasach, która nie obejrzała przynajmniej jednego odcinka z ponad 800 wydanych do dzisiaj.

 

Same „kieszonkowe potwory” swój początek miały jako gra od Nintendo i dopiero później przeobraziła się w jakże udany popkulturowy trend. Niemniej jednak od samego początku Pokemonom towarzyszyła charakterystyczna ścieżka dźwiękowa, która własnie została wydana na Androida. Tak też pojawiła się aplikacja, za pomocą której możemy słuchać krótkich utworów, które oczywiście zostały oparte na ośmiu bitach. Link do sklepu Play, z którego możecie pobrać Pokemon Jukebox:

 

Klik!

Oczywiście nie ma róży bez kolców i tak oto osoby, które chcą przypomnieć sobie charakterystyczną ścieżkę dźwiękową Pokemonów będą zmuszone kupić poszczególne „utwory”.

Mimo wszystko, autorzy ewidentnie chcą zarobić na wspomnieniach. Wiele osób zgodzi się, że dzisiejsze Pokemony to nie to samo, co kilkanaście lat temu. W takim razie czy mówienie, że oglądało się kiedyś tę „bajkę” to wstyd?

Google News
Obserwuj ANDROID.COM.PL w Google News i bądź zawsze na bieżąco!
Obserwuj

Łukasz Pająk

Wieczny student informatyki, ale już magister inżynier, niedoszły żołnierz, pasjonat mobilnych technologii, motoryzacji i broni, jeden z nielicznych fanów polskiej koszykówki.