Samsung-Galaxy-S-III
Premiera Samsunga Galaxy S III jest coraz bliżej – wskazuje na to chociażby lawinowo rosnąca liczba plotek. Zgodnie z ostatnimi doniesieniami, flagowy smartfon Samsunga ma działać pod kontrolą najnowszego układu Exynos 5, jednak to nie wszystko.

Od wielu miesięcy spekuluje się odnośnie tego, jaki procesor zostanie zastosowany w przypadku trzeciej generacji modelu Galaxy S. Anonimowy informator podpowiada, że w Galaxy S III wykorzystywany zostanie najnowszy układ Exynos 5, z czterordzeniowym procesorem ARM Cortex A9 (taktowanym z częstotliwością 1.5 GHz), a także wsparciem dla technologii LTE.

Południowokoreańskiemu producentowi bardzo zależy na tym, aby jego urządzenie nadal było jednym z najbardziej innowacyjnych. W związku z tym, spekuluje się o zastosowaniu technologii umożliwiającej bezprzewodowe ładowanie baterii. Warto zauważyć, że coraz więcej firm jest zainteresowana wykorzystaniem tego rozwiązania.

Wszystkie te doniesienia zostaną zweryfikowane dopiero w momencie oficjalnej prezentacji najnowszego high-endowego Samsunga z systemem Android. Najbardziej prawdopodobnym terminem jest 22 maja – to właśnie wtedy w Londynie odbędzie się Samsung Unpacked.

źródło: Unwired / Softpedia / DDaily

Google News
Obserwuj ANDROID.COM.PL w Google News i bądź zawsze na bieżąco!
Obserwuj

Paweł Cebula