Historia flagowych Galaxy S pod innym kątem – infografika z czołowymi tapetami

Newsy

galaxys4

 

Nie przegap
Co oznacza dla programisty brak usług Google?
jedna aplikacja gms hms jak to zrobic programowanie
Na pewno wielu z Was zwróciła dziś uwagę na premierę smartfonów Huawei z serii P40. Właśnie ruszyła ich przedsprzedaż, a to oznacza, że już niedługo do pierwszych użytkowników trafią flagowe smartfony inne niż te, do których się przyzwyczailiśmy. Największa różnica polega na tym, że brak w nich usług Google. Zamiast w Google Mobile Services (GMS) będą wyposażone […]

Infografiki z pewnością przyciągają sporo uwagi. Szczególnie jeśli przedstawiają historię danego zagadnienia. Z pewnością jednym z czołowych producentów, który lubi się chwalić swoim doświadczeniem w ten sposób jest Samsung, który właśnie udostępnił kolejny zestaw zmian jakie przechodził ich flagowy model.

 

Dzisiaj tapety nie są już tak istotną rzeczą jak za czasów przed pojawieniem się Androida, gdy te należało często kupować na różnych typu witrynach czy też z kodów w gazetach. Niemniej jednak Samsung uważa – co można zauważyć na wielu materiałach promocyjnych – że grafika przedstawiana na wyświetlaczu również może przyciągnąć uwagę. W takim razie zobaczcie jak się one zmieniały na przestrzeni kolejnych edycji flagowych smartfonów, a więc Galaxy S:

 

samsung galaxy s tapety infografika

 

Jak widać, dokładnie od Galaxy S3 pojawił się dokładny zamysł jaki nurt ma kierować danym smartfonem i właśnie w tym modelu głównym tematem była natura. Niemniej jednak tapety mają też znaczenie w uwypuklaniu jakości wyświetlacza. Pierwszy Galaxy S dostał wyraźne kolory, gdyż ta tapeta za sprawą pierwszej edycji SAMOLED pokazała moc tego ekranu.

 

Niemniej jednak, czy wciąż przykładać ogromną wagę do tapety jaka znajduje się pod ikonami na Waszym smartfonie?

 

źródło: Samsung Tommorow


Przewiń stronę, by przeczytać kolejny wpis
x